tv3.lv

Juta Valdmane vakariņu šovā draudzīgi pazobojas par Alisi Haijimu

Trešdienas, 4. novembra, pievakarē TV3 izklaidējošajā kulinārijas šovā “Gandrīz ideālas vakariņas” viesus pie sevis uzņēma grupu “Pienvedēja piedzīvojumi” un “The Sound Poets” bundzinieks Pēteris Lunde, taču par lauvas tiesu uzmanības šajā vakarā parūpējās abas viešņas.

2020. gada 4. novembrī 19:10

Pēteris ciemiņus – dziedātāju Alisi Haijimu, mūziķis Horenu Stalbi un influenceri Jutu Valdmani – uzņēma savās mājās Siguldā, kur mitinās kopā ar sievu un diviem bērniem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mūziķis bija nolēmis jaunos draugus iepriecināt ar ēdieniem, kas  ne tikai garšo pašam, bet arī labi padodas. Lai gan Alise nav asu ēdienu piekritēja, Pēteris tomēr nolēma ēdienkarti nekoriģēt.

“Nē, nē! Ar asu ēdienu man ir tā, ka es tiešām raudu pie bļodas, un es nebaudu vairs to ēdienu,” uzzinot, ka vakariņās solās būt kas pikants, reaģēja dziedātāja.

Pirmais ēdiens – saldā kartupeļa un kokosriekstu piena krēmzupa, kas bija papildināta ar čili, Alisei raizes nesagādāja.

Arī pamatēdiens – rīsi kopā ar liellopu gaļu, kukurūzu, dārzeņiem un čili – itin labi gāja pie dūšas. Tomēr, sekojot Jutas, kura ir asu garšu cienītāja, piemēram, Alise nolēma pagaršot habanero piparu mērcīti, un tā viņas mēlei lika notirpt.

“Viņa pagaršoja tikai drusciņ, un viņai jau bija par asu. Man likās: tev tiešām ir par asu? Es savam ēdienam uzliku vismaz pusotru tējkaroti. Viņa uzlika naža galu un jau likās par asu. Tas bija smieklīgi,” par Alises reakciju uz aso mērci smejot izteicās Juta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Padomu visiem pikanto garšu cienītājiem neliedza Horens: “Ja jūs ieēdat kaut ko, kas ir ass, lūdzu, nevajag pa virsu dzert ūdeni – tas situāciju tikai saasina.”

Vakara turpinājumā, kamēr namatēvs gatavoja desertu, ciemiņiem bija sarūpēta iespēja izšaut ar loku. Viskaislīgākais izrādījās Horens, kamēr Juta izteicās, ka, viņasprāt, izklaide nav bijusi piemērota sievietēm.

Pēc deserta baudīšanas namatēvs viesus pārsteidza ar vēl vienu aktivitāti – izbraucienu ar golfa mašīnīti pa Siguldu, kas noslēdzās ar Pētera un viņa grupas biedra Jāņa Aišpura uzstāšanos skatu tornī.

Ciemošanos pie Pētera trijotne novērtēja ar 29 punktiem – mūziķis no Jutas un Alises saņēma pa 10 punktiem un deviņus punktus no Horena.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm