tv3.lv

Košā Ingrīda Pulvere vakariņu šovā maina domas par vegānismu

Ceturtdienas, 16. decembra, pievakarē kanālā TV3 noslēdzās kārtējais ”Gandrīz ideālu vakariņu” raidījumu cikls, un šova pēdējā vakarā raibā kompānija devās ciemos pie pasaulē atzītās dejotājas un horeogrāfes Baibas Klints.

2021. gada 16. decembrī 19:15

Baiba savus jaunos draugus – grupas ”Rīgas modes” līderi Kalvi Bormani, uzņēmēju un blogeri Ingrīdu Pulveri un ”Rimi” gardēdi Normundu Baranovski – uzņēma savā dzīvoklī, un bija parūpējusies, ne vien par vegānu mielastu, bet arī telpas iespaidīgu noformējumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par godu lielajam notikumam Baiba bija noīrējusi liela izmēra palmu, paskaidrojot, ka ne katru dienu pie viņas ierodas viesi un tiek filmēts. ”Man šķiet ļoti vērtīgs ieguldījums šai dienai un atmosfērai,” komentēja dejotāja. Vakara gaitā no viesiem lielāko sajūsmu par eksotisko augu izrādīja Normunds.

Baiba atzinās, ka pirms piedalīšanās ”Gandrīz ideālās vakariņās” lielās noslodzes dēļ viņa nav bieža viešņa virtuvē. Dalībai TV šovā dejotāja nopietni bija gatavojusies, divas nedēļas pirms filmēšanās vairākkārt notestējot iecerētās receptes. ”Tas nozīmē, ka viņa tiešām mūs gaida,” sprieda šefpavārs.

Namamāte izteica cerību, ka visi klātesošie šajā vakarā jutīsies kā atvaļinājumā, un uzkodā pasniedza pavasara rullīšus, kam bija devusi nosaukumu ”#FreeBritney” un ko katram pašam nācās ”atbrīvot”.

Pamatēdienā, kura nosaukums tika dots par godu leģendārajam naktsklubam ”Essential”, kurā daudz laika trauksmainajā jaunībā bija pavadījusi arī Baiba, viņa pasniedza ķirbja un saldā kartupeļa biezeni ar panētiem ziedkāpostiem. ”Pārsteidzoši bija tas, ka man ļoti garšoja,” izteicās Ingrīda, kura iepriekš par vegānismu nebija lielā sajūsmā.

Pasaulē pazīstama latviešu dejotāja kā vegāne uzmirdz vakariņu šovā

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par otro ēdienu atzinīgus vērtējumu pauda arī pārējie. ”Man izdevās,” iesaucās Baiba. ”Šis bija ēdiens, par kuru es visvairāk stresoju.”

Pēc iestiprināšanās kompānija ķērās klāt izklaidei, un Baiba piedāvāja uzspēlēt populāro mājas ballīšu spēli ar jautājumiem un papīra aizlocīšanu, un tā ļāva sirsnīgi pasmieties pašiem par sevi.

Pēc jautrošanās šā vakara saimniece pasniedza pēdējo mielasta ēdienu – desertu, kurā bija sarūpēti tofu plācenīši ar ogām un pašas gatavots saldējumu, par kuru īpašu bonusu Baiba saņēma no Kalvja. Ingrīdai deserts pie sirds negāja, jo viņai labāk garšojot īsts biezpiens, un arī saldējums šķitis dīvains. Savukārt Normundu saldais ēdiens patīkami pārsteidza.

Uzņēmējas Ingrīdas Pulveres atrakcija vakariņu šovā sabiedē ciemiņus

Ar to gan vakars nebeidzās, un Baiba viesus aizveda uz deju studiju, kur kompāniju sagaidīja vēl viena aktivitāte. Četrotne sadalījās pa pāriem, un viens no tandēma, lasot no otra lūpām, centās atminēt vārdu salikumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Es uzskatu, ka tas bija pārāk sarežģīti, jo mēs vēl neesam tik labi pazīstami. Man kļuva nedaudz garlaicīgi,” par izklaides otro daļu izteicās Ingrīda.

Vakara noslēgumā bija laiks salikt atzīmes, un Ingrīda, Kalvis un Normunds ciemošanos pie Baibas novērtēja ar 87 punktiem, un kopvērtējumā par nedēļas un galvenās balvas ieguvēju kļuva Baiba.

Šefpavāra mielasts vakariņu šovā vilties neliek; Ingrīda gan pamana trūkumus

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm