tv3.lv

Krāšņi noslēgusies šova "Gandrīz ideālas vakariņas" desmitā sezona

Ceturtdienas, 27, maija, pievakarē TV3 noslēdzās šova “Gandrīz ideālas vakariņas” desmitā sezona, un gods klāt galdu šosezon pēdējo reizi bija ticis dziedātājai Laimai Dimantai.

2021. gada 28. maijā 11:30

Šajā nedēļā dalībai kulinārajā sacensībā bija piekrituši pavārs Mārtiņš Sirmais, mūziķis Rihards Fedotovs jeb Rick Feds, aktrise Elīna Avotiņa un dziedātāja Laima Dimanta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šīs sezonas noslēdzošās vakariņas tika gatavotas Brazīlijas noskaņās, un Laima bija apņēmusies savus viesus pabarot pavisam brangi un kā pirmo pasniedza brazīliešu siera maizītes.

Bez ciemiņu ievērības nepalika arī krāšņais galda klājums. “Visi mājas aizkari uz galda, sveces savāktas, trauki aizņemti. Viss tā, kā vajag. Kārtīga centība,” galda dekorējumu novērtēja Mārtiņš.

Baudot uzkodu, Laima aicināja katram pastāstīt, kas viņus dara laimīgus. Elīna un Rihards atklāja, ka tā ir būšana uz skatuves, bet Mārtiņam laimi sniedz padarīta darba sajūta: “Es tāds darba cilvēks, mani skatuve tā neinteresē.”

Pamatēdienā Laima galdā cēla dārzeņu un sēņu sautējumu ar bekonu, un kā atzina Elīna, sautējuma krāsa vai struktūra nedaudz nositusi apetīti, bet garša esot bijusi laba. “Ļoti garšīgas mājas pusdienas,” novērtēja Rihards.

Izklaidē Laima piedāvāja uzspēlēt spēli, kurā katram ar jautājumiem jāmēģina atminēt, kas rakstīts uz lapiņas, ko viņš uz labu laimi izvilcis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Desertu sadaļa šajā vakarā tika atklāta ar dažādu augļu ķīseli ar putukrējumu, kas tika gatavots pēc ģimenes receptes. Taču, pirms ķerties pie deserta otrās daļas –siera kūkas –, tas vēl bija jānopelna, un namamāte piedāvā viktorīnu par šovu “Gandrīz ideālas vakariņas” un pašiem.

“Es katrā kumosā jūtu sporta zāli,” baudot siera kūku, ko raksturoja kā nogalinošo desertu, atzina Mārtiņš.

Šīs sezonas pēdējās vakariņas tika novērtētas ar 27 punktiem. Kopvērtējumā vienādu punktu skaitu bija saņēmuši Mārtiņš un Rihards. Mārtiņš atzina, ka viņam mājās jau ir virtuves kombains, un galveno balvu piešķīra Rihardam.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm