tv3.lv

Latvijas labākā boksere vakariņu šovā sūrojas par viesu atnestajām dāvanām

Ceturtdienas, 22. aprīļa, pievakarē pie TV3 skatītājiem devās izklaidējošā kulinārijas šova “Gandrīz ideālas vakariņas” šīs nedēļas noslēdzošais raidījums, un tajā ēst gatavošanas un viesu uzņemšanas prasmes plašākai sabiedrībai atrādīja Latvijas titulētākā boksere Agnese Boža.

2021. gada 22. aprīlī 19:10

Šajā nedēļā TV3 šovā “Gandrīz ideālas vakariņas” bija sapulcināta raiba sportistu kompānija – pirmajā vakarā galdu klāja motokrosists Matīss Karro, pēc tam stafeti pārņēma hokejists Jēkabs Rēdlihs, visu laiku veselīgākās vakariņas šovā galdā cēla uztura un fitnesa trenere Madara Meiere, bet gods noslēgt vakariņu maratonu bija ticis bokserei Agnesei Božai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ieskats, kā dzīvo Latvijas labākā boksere

Boksere neslēpa – gatavošana nav viņas stiprā puse un visus ēdienus viņa jau iepriekš izmēģinājusi pagatavot, lai viesiem tiktu pats labākais.

Lai gan Agnese raidījuma sākumā atzinās, ka viņai netīk saņemt ziedus, un trijotne par to bija brīdināta, tomēr Madara, Jēkabs un Matīss bija nolēmuši šā vakara namamāti pārsteigt tieši šādā veidā.

“Teici, ka nepatīk ziedi vai puķes, bet es uzskatu, ka katrai sievietei kaut kur dziļumā ir jāpatīk kādam ziedam,” skaidroja Matīss un Agnesei dāvāja “lielu, spēcīgu pušķi”.

“Protams, visi atnāca ar ziediem, jo cilvēka dabā ir izdarīt ko tādu, ko darīt nevajag,” sūrojās Agnese. Taču neapmierinātība ātri vien pagaisa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzkodā Agnese pasniedza maizītes ar svaigiem dārzeņiem, divu veidu sieriem un šķiņķi.

“Nav ko slēpt – nekāds pavārs neesmu. To, ko es šodien pasniegšu, es mācījos gatavot divas nedēļas tā, lai nav pavisam jākrīt kaunā,” ciemiņiem atzinās boksere.

Agnese, kura iepriekšējos vakaros ar lieku runāšanu neizcēlās, nu bija nedaudz atvērusies un ciemiņiem pastāstīja, ka no boksa nekad neatslēdzas un galvā ir nemitīga spriedze, bet savu trenējamos sportistus viņa sauc par ceļabiedriem.

Pamatēdienā Agnese galdā cēla ceptu lasi ar svaigiem salātiem, bet veģetārietei Madarai zivs vietā bija sarūpēts grilsiers. Jēkabam lasis garšojis tik labi, ka viņš apņēmās tādu pagatavot arī mājās.

Bija pienācis laiks izklaidei, un tā bija saistīta ar Agneses sporta veidu – boksu, un atrakcijas aizraujošākā daļa izrādījās mēģinājums ar boksa cimdiem rokās atlobīt konfekti un to notiesāt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“It kā mums liekas, ka Agnese tāda nopietna, ļoti nosvērta, bet tai pašā laikā pasniegšanas stils un končiņa – tā ir spēle, un mēs redzam Agnese otru pusi,” sprieda Jēkabs.

Visbeidzot bija pienācis laiks baudīt puišu tik ilgi gaidīto desertu – tiramisu, un Jēkabs izteicās, ka pēc saldā ēdiena notiesāšanas atkal būs jādodas uz treniņu, lai nodedzinātu uzņemtās kalorijas.

“Ar runāšanu nevar nodedzināt?” painteresējās Agnese, un Jēkabs atzina, ka tas ir grūti. “Vispār var,” steidza paskaidrot Madara, “divdesmit līdz četrdesmit procentus enerģijas cilvēks vienkārši patērē, ka viņš ir, runā, kustas.”

“Madara saka, ka ar lielu runāšanu var notievēt. Es jau cenšos. Varbūt, ja es nerunātu, es būtu vēl resnāks,” aizdomājas hokejists.

Vakariņu noslēgumā visi tik labi bija sadraudzējušies, ka jau sarunāja nākamo tikšanos.

Agnese par savu vakaru no ciemiņiem saņēma 29 punktus, bet kopvērtējumā šajā nedēļā nepārspēts palika pirmā vakara saimnieks Matīss, kurš balvā ieguva blenderi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm