tv3.lv

Latvijas titulētākās bokseres mamma meitas nodarbošanos nekad nav atbalstījusi

TV3 šova “Gandrīz ideālas vakariņas” šīs nedēļas noslēdzošajā vakarā namamātes lomā iejutās Latvijas labākā boksere Agnese Boža. Šova skatītājiem bija iespēja ne tikai novērtēt Agneses ēst gatavošanas un ciemiņu uzņemšanas iemaņas, bet tuvāk iepazīt pašu bokseri.

2021. gada 23. aprīlī 10:30

Latvijā zināmākā boksere Agnese Boža sportam atdevusi 20 savas dzīves gadus.

“Manā kontā ir 53 cīņas, no kurām ir astoņi zaudējumi. Tajā brīdī es viņus esmu uztvērusi kā zaudējumus un ļoti smagi pārdzīvojusi, bet pēc tam es saprotu, ka tās visas ir bijušas mācības, kuras ir bijušas nepieciešamas, lai varētu augt tālāk,” TV šovā “Gandrīz ideālas vakariņas” pastāstīja Agnese.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jautāta, kā mamma uzņēmusi to, ka viņa trenējas boksā, sportiste neslēpa: “Runājot par manu karjeru, ģimene un mamma nekad nav bijuši par šo priecīgi un patiesībā neviens mani nekad šajā nav atbalstījis. Es būtu ļoti gribējusi, lai mana ģimene mani atbalstītu.”

Ieskats: kā dzīvo Latvijas labākā boksere

“Brutāls sporta veids. Vai es arī gribētu redzēt, ka mani bērni kaujas, boksējas savā starpā vai pret pretinieku? Īsti nē,” izteicās viens no Agneses ciemiņiem vakariņu šovā – motokrosists Matīss Karro.

“Mammu var saprast, jo viņai šķiet, ka bokss – tā ir sišana, un sišana nav labi, tā ir mežonība, tas ir kaut kas tāds, kas cilvēkam nav jādara. Tad, kad viņa dusmojas par visām manām gaitām, tad viņa saka apmēram tā, kā man ir piekomentēts pie vienas “Facebook” bildes: mežonis, primāts un alu cilvēks,” mammas attieksmi pret meitas nodarbošanos klāstīja Agnese.

Boksere neslēpa – visvairāk viņai žēl, ka mamma nekad nebūs nevienā viņas cīņā: “Viņa nekad nav bijusi. Ir redzējusi dažus video, bet es ļoti gribētu, lai tad, kad es iziešu ringā pēdējo reizi, viņa sēdētu skatītājos pirmajās rindās. Bet tas nenotiks.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā sprieda fitnesa un uztura trenere Madara Meiere, Agneses mammu var saprast, taču vienlaikus viņa arī saprot bokseri, kura vēlētos mammas atbalstu.

Agnese Boža vakariņu šovā sūrojas par viesu atnestajām dāvanām

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm