tv3.lv

Madars Apse apbur TV3 vakariņu šova viesus

Trešdienas, 18. novembra, pievakarē TV3 skatītāju novērtējumam tika piedāvāts izklaidējošā kulinārijas šova “Gandrīz ideālas vakariņas” kārtējais raidījums, un tajā roku ēst gatavošanā iemēģināja pasaulslavenais ielu skeiteris Madars Apse.

2020. gada 18. novembrī 19:10

Madars jaunos draugus – dziedātāju Olgu Rajecku, čellistu Valteru Pūci un kūku meistari Lieni Zemīti – uzņēma Ventspilī. Iesākumā sportists gan jokojās, ka viss viņam jau apnicis un viņš ciemiņiem gatavs pasniegt pelmeņus, banānus un saldējumu, tomēr bez liekas kavēšanās ķērās pie gatavošanas, un liels palīgs virtuvē bija viņa mamma Irēna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ļoti apsveicami, ka mamma palīdz, un es zinu, ka būs baigi labi,” izteicās Olga.

“Ja jums liekas, ka mamma man baigi palīdz, jūs maldāties. Mamma ir tikai trauku mazgātājs un kartupeļu mizotājs, visu es gatavoju pats,” viņš paziņoja. “Mamma ir palīgstrādnieks.”

Madars pasākumam bija posies ļoti nopietni un pagatavot visus ēdienus bija izmēģinājis jau iepriekš. Lai arī TV kameru priekšā ķibeļu netrūka, sportists visu uzņēma ar humoru.

Rīdzinieku ciemošanās pie Madara iesākās ar paraugdemonstrējumu vērošanu skeitparkā. “Es ļoti gribētu arī meitenes redzēt uz dēļa,” neslēpa Madars, taču ne Olga, ne Liene nebija pielaužamas.

Uzkodā Madars pasniedza tomātos pildītus siera salātus, kas tika servēti kā tulpju ziedi, un ar biezpienu un garnelēm pildītus avokado, bet pamatēdienā galdā cēlā ceptu mencu ar vārītiem kartupeļiem un zaļajiem salātiem.

Jau trešo vakaru baudot sātīgas vakariņas, Olga nopriecājās: “Cik labi, ka man ir Patmalnieces platās kleitas.” Arī Liene un Valters sprieda, ka Madara sarūpētās vakariņas bijušas sātīgas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai arī cik sātīgi bija pirmie divi ēdieni, arī mazam desertiņam vieta atradās, un kā trešo ēdienu Madars galdā cēla bubertu.

Klausoties namatēva kārtējo stāstu, abas viešņas pārņēma gluži nevaldāma smieklu lēkme.

“Brīžiem tas viņa patiesums izraisīja pozitīvus smieklus, un es īstenībā tik īsti un dziļi smējusies nebiju ļoti sen,” atzina Liene.

“Mēs ar Lieni bijām uz viena viļņa par to, ka Madars ir ļoti patiess,” skaidroja Olga. “Mums sanāca smiekli par viņa tekstiem, par patiesīgumu, kā viņš to pasniedz. Viņš ir ļoti vienkāršs. Ko viņš domā, to saka, un ir tik forši – tieši desmitniekā trāpa. Ļoti maz tādu cilvēku ir.”

Madars vakaru vērtēja kā izdevušos: “Pirmo reizi es ēdu vakariņas tā, ka no smiekliem asaras birst tiem, kas ēd, un es domāju, ka labāku rezultātu nevarēja sagaidīt.” Pēc mirkļa viņš atzina, ka vakara gaitā viņš neko nemainītu, tāpat kā savā dzīvē.

Vakara noslēgumā Madars katram pasniedza pa skeita dēlim, savukārt viesi ciemošanos pie viņa novērtēja ar trīs desmitniekiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm