tv3.lv

Mārtiņš Sirmais vakariņu šovā viesiem “piesola” izsist zobus

2021. gada 24. maijā 19:14

TV3 izklaidējošā kulinārijas šova “Gandrīz ideālas vakariņas” 10. sezonas noslēdzošajā nedēļā sapulcināta krāšņa kompānija – viens pēc otra galdu klās pavārs Mārtiņš Sirmais, aktrise Elīna Avotiņa, mūziķis Rihards Fedotovs un dziedātāja Laima Dimanta.

Pirmais vakariņas gatavoja un viesus uzņēma Mārtiņš. “Jūs gribas, lai mēs ar šitādu čali sacenšamies, kurš vinnēs “Philips” tējas vārāmo? Es viņam nopirkšu pats, lai man nav ārprātīgais spiediens,” lasot to, ko Mārtiņš pošas celt galdā ciemiņiem, sprieda Rihards un atzina, ka jūtas ļoti ieintriģēts pagaršot viņa gatavotos ēdienus.

Virtuvē Mārtiņš demonstrēja īstu meistarklasi un, būdams ironijas un melnā humora piekritējs, piesolīja: “Ja kādam šis negaršos, zobus izsitīšu.” Rihadrs bija gatavs aizstāvēties, bet Elīna apņēmās uztaisīt poker face, ja viņai kaut kas nepatiks.

Kā pirmo Mārtiņš saviem ciemiņiem pasniedza uzkodu, kuras sastāvā jūras velns, sparģeļi un tīģera piens. Bez liekas kavēšanās galdā tika celts pamatēdiens, kura sastāvā bija stinte, Belugas lēcas, portvīna etiķis, koriandrs, pētersīļi, kaperu ziedi un olīvas.

Pēc iestiprināšanās bija pienācis laiks izklaidei, un Mārtiņš ierosināja, lai visi labāk iepazītos, katram izstāstīt pa stāstam, par kuru pašam ir liels kauns. Mārtiņš pastāstīja, ka savulaik, vadot auto, iebāzis ausī sērkociņu, kas nolūzis, un kā viss atrisinājies.

Elīna atzina, ka pieredzes stāsti ļāvusi izsmieties, tikmēr citās domās bija Laima: “Es nezinu, vai es to nosauktu īsti par izklaidi. Tādā ziņā izklaidējošāk man šķita, ko Mārtiņš gatavos, un ko pagatavoja mūsu acu priekšā. Taču dalīties ar stāstiem bija interesanti.”

Vakara noslēgumā pavārs pasniedza desertu, kura sastāvā bija dārza ogas, olbaltuma cepumi, baltā šokolāde, biezpiens, burbona vaniļa, un Laimai tā izskatās atgādinājis pasaciņu, bet Rihardam no visiem ēdieniem tas garšojis vislabāk.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rihards vakariņu noslēgumā atzina, ka pārējiem tagad ir pamatīgs spiediens. “Domāju gan,” atzina pavārs un ciemiņus mierināja, ka viņiem ir iespēja sarīkot tādu izklaidi, kas “visiem žoklis atkārsies”.

Vērtējot savas namatēva prasmes, Mārtiņš atzina, ka ēdiens izdevies labi, bet izklaide nebija sanākusi. “Viņi gan “pavilkās”. Ko es teātri viņiem spēlēšu? Man patika, ka viņi pavērās vaļā, salauza lediņu,” izteicās Mārtiņš.

Šīs nedēļas pirmās vakariņas tika novērtētas ar 28 punktiem – pa deviņiem punktiem Mārtiņš saņēma no Laimas un Riharda, bet Elīna piešķīra apaļus desmit.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm