tv3.lv

Motosportists Karro vakariņu šovā ēdienu pasniedz savos uzvaras kausos

Pirmdienas, 19. aprīļa, pievakarē TV3 skatītājiem bija iespēja iepazīties ar izklaidējošajā kulinārijas šova “Gandrīz ideālas vakariņas” šīs nedēļas dalībniekiem, un pirmais vakars izvērtās patiesi sirsnīgs.

2021. gada 19. aprīlī 19:00

“Gandrīz ideālas vakariņas” šajā nedēļā tiks aizvadītas sportiskās noskaņās, jo cits pēc cita galdu klās četri sportist – talantīgais motosportists Matīss Karro, atzītā uztura un fitnesa trenere Madara Meiere, titulētā boksere Agnese Boža un pazīstamais hokejists Jēkabs Rēdlihs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmais ciemiņus uzņēma Matīss Karro, kurš labprāt mielojas restorānos, bet šajā vakarā viņam maltīte bija jāgatavo pašam. Kā sprieda Agnese, Matīsam ir “visas vajadzīgās īpašības, lai viņš būtu labs gan trasē, gan virtuvē”.

“Es cenšos, lai tiešām būtu garšīgi, bet, ja ikdienā kāds sūdzas: man šis negaršo, tad es parasti saku: tad tu neesi pietiekoši izsalcis,” atzina Matīss.

Sagaidot ciemiņus, Matīss neslēpa – uztraukums viņam ir pat lielāks nekā pirms startiem sacensībām.

Uzkodā jeb vakariņu zemajā startā namatēvs pasniedza svaigus salātus un lašmaizītes. Pie galda Matīss, Madara un Jēkabs uzreiz ļāvās sarunām tā, it kā būtu pazīstami jau ilgu laiku.

“Man drusciņ grūti pirmajā vakarā iekļauties kompānijā, jo es esmu intravers, tāds pavisam, pavisam intraverts (cilvēks – red.),” skaidroja Agnese.

Pamatēdienā tika pasniegti makaroni ar šķiņķi jeb “pasta carbonara”. “Šis ir spēka ēdiens uzvarai, jo pēc tam mums būs interesantas atrakcijas,” viesiem paziņoja Matīss.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kad pamatēdiens bija nobaudīts un saprasts, ka Matīss ir absolūti bezbailīgs, bija pienācis laiks ciemiņus izklaidēt. Izklaides pirmajā daļā bija stafete, kurai sekoja “vēl viens pārsteigums” – Matīss jaunajiem draugiem piedāvāja izmēģināt līdzsvara trenažieri.

Pēc atrakcijas namatēvs sarūpēja desertu, ko pasniedza savos uzvaras kausos. “Tas bija ļoti negaidīti, ekstravaganti un unikāli. Tas parādīja, cik viņš ir ļoti mērķtiecīgs un uz uzvaru vērsts un kā viņš lepojas par visu – par saviem faniem, par saviem kausiem un par savu uzvārdu,” atzina Madara.

Matīsu kā namatēvu un viņa pasniegto ēdienus ciemiņu novērtēja ar visaugstāko iespējamo punktu skaitu – 30.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm