tv3.lv

Mūziķis Rick Feds vakariņu šovā pārsteidz ar ļoti oriģinālu ēdiena pasniegšanas pieeju

TV3 izklaidējošajā kulinārijas šovā “Vakariņas četratā” šonedēļ sapulcināta sirsnīga un jautra kompānija – pavārs Mārtiņš Sirmais, mūziķis Rihards Fedotovs jeb Rick Feds, dziedātāja Laima Dimanta un aktrise Elīna Avotiņa. Trešdienas vakarā savus jaunos draugus mielot un izklaidēt bija piekritis Rihards, kurš to paveica pēc pilnas programmas.

2021. gada 27. maijā 14:12

To, ka no Riharda šajā vakarā var sagaidīt daudz pārsteigumu, atzina Mārtiņš: “Viņš noteikti līdīs ārā no biksēm un darīs to, ko mēs negaidīsim.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rihards savu galveno uznācienu vakariņu šovā iesāka ar varenu ampelēšanos lielveikalā. Uz turieni mūziķis devās, “bruņojies” ar spēļu šaujamieroci, iepirkšanās laikā žonglēja ar sīpoliem, sagāza tējas kastes.

Rihards neslēpa, ka ēst gatavošana nav viņa stiprā puse, tādēļ palīgā aicināja savu draudzeni dziedātāju Unu Danielu Aizgali.

Uzkodā galdā tika celti divu veidu tako – ar garnelēm un veģetārais, bet pamatēdienā tika pasniegts Baltijas lasis kopā ar dažādiem dārzeņiem. Elīna uzreiz novērtēja, cik porcijā milzīga ir zivs, bet Mārtiņš nekautrējās atzīt: “Ja kāds neapēd, var mierīgi atdot man.” Par ēdienu, ko ciemiņi nebeidza slavēt, namatēvs pats bija pārsteigts, cik tas labi izdevies.

Pirms deserta pasniegšanas, lai pārsteigums būtu lielāks, namatēvs ciemiņiem tika aizvērt acis. Rihards viesus bija nolēmis lutināt ar kūku, kas bija novietota uz vinila skaņu plates, kas griezās atskaņotājā.

“Oriģināli,” iesaucās Laima un atzina, ka deserta pasniegšana bija radošs un patīkams pārsteigums.

Visbeidzot bija pienācis laiks vakara izklaidei, un Rihards bija apņēmies pārējos šova dalībniekus iesaistīt muzikālā avantūrā, kas viņiem ļāva iepazīt namatēvu no mākslinieciskās puses.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Riharda pūles un centību viesi novērtēja ar 28 punktiem – pa deviņiem punktiem viņš saņēma no Elīnas un Laimas un desmitnieku piešķīra Mārtiņš.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm