tv3.lv

“Nebija nekāds eksāmens” – pianists Eduards Grieznis komentē ciemiņu blēdīšanos vakariņu šovā

TV3 izklaidējošajā kulinārijas šovā “Gandrīz ideālas vakariņas” šonedēļ bija sapulcināta atraktīva kompānija, un četru vakaru laikā dalībniekiem ne tikai nācās izkulties no dažādām ķibelēm, bet netrūka arī daudz jautru un pozitīvu brīžu. Tomēr vislielāko šova skatītāju uzmanību piesaistīja trešais vakars pianista Eduarda Griežņa vadībā, kad notika blēdīšanās, kāda šovā vēl nebija piedzīvota.

2021. gada 1. maijā 10:30

Pianists un pedagogs Eduards Grieznis ciemiņiem – dziedātājai Aijai Vītoliņai-Freimanei, horeogrāfei Ievai Biteniecei, aktierim un mūziķim Mārim Skrodim – bija sarūpējis ne tikai trīs gardus ēdienus, bet arī dažādas atrakcijas, un viena no tām bija aizraujoša spēle “Uzmini melodiju”, kuras uzvarētājam pat tika solīta īpaša balva.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kamēr namatēvs virtuvē rosījās ap desertu, viesi nevairījās špikot viens no otra, kā arī nelaida garām izdevību nošmaukties, melodiju minēšanā liekot lietā mūzikas atpazīšanas lietotni. Vairāk par to lasi te!

Ciemiņu žulīšanās nav palikusi bez ievērības šova skatītāju vidū, kuri sparīgi metušies Eduardu aizstāvēt. Bet kas par situāciju sakāms viņam pašam?

“Es teikšu tā: es vispār neesmu apvainojies,” sarunā ar Skaties.lv atzīst pazīstamais pianists.

Pēc šova noskatīšanās viņš to apspriedis ar draugiem. “Mēs pozitīvi pasmējāmies, cik atjautīgi viesi tika ar šo situāciju galā,” saka Eduards un piebilst, ka Aija, Ieva un Māris viņam “visu laiku atvainojas privāti”.

“Protams, jauki, ka cilvēki tā aizstāv, bet viss ir kārtībā. Nav nekāds pasaules gals,” teic Eduards.

Mūziķis ir gandarīts, ka vakariņu šova laikā iemantojis jaunus draugus: “Visi esam draudzīgi un plānojam mūsu nākamo satikšanās vakaru.”

Viņš neslēpj, ka šova skatītājiem tika parādītas tikai grūtākās melodijas, taču bijis arī daudz tādu, ko viesiem izdevās atminēt, piemēram, tautasdziesmu “Pūt, vējiņi”, taču tie brīži palikuši ārpus TV ekrāna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat Eduards atklāj – raidījuma filmēšanas laikā viņš ne mirkli nav nojautis, ka minēšanas spēlē tiek izmantoti gadžeti. “Kad šovu skatījos pa TV, man tas bija pilnīgs pārsteigums.

Es gan tajā vakarā jutu, ka par kaut ko viņi ķiķina, smejas. Nesapratu, kāpēc. Bet es uz to skatos pozitīvi. Nebija jau nekāds eksāmens,” teic Eduards.

“Runājot par izklaidi, Māris pareizi iekomentēja, ka būtu labi, ja es kaut ko spēlētu. Es labprāt to būtu darījis, bet es nevarēju, jo nebija instrumenta. Tas, ko es varēju, es paslēpēju mājās, bet tas instruments ir digitālais, un tā vairs nav tā garša,” to, ka noorganizēt kaut nelielu klavierkoncertu ar īstu instrumentu šova īpašajā studijā bijis neiespējami, skaidro pianists.

Kopumā uz šo piedzīvojumu četru vakaru garumā Eduards atskatās tikai ar pozitīvām sajūtām: “Man bija lieliska iespēja iepazīt jaunu cilvēkus. Bija arī lieliska iespēja būt kameras priekšā – tas ir lielisks treniņš.

Tāpat iepazinu jaunu vietu – restorāns “Cock & Bull” bija ļoti patīkams. Es arī smēlos idejas par jaunām maltītēm – katrā vakarā es kaut ko jaunu iemācījos.

Pandēmijas laikā tas bija lielisks piedzīvojums, krāsains atšķaidījums.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm