tv3.lv

Pavērsiens "ideālo vakariņu" šovā pamatīgi izbrīna dalībniekus

Ceturtdienas, 19. novembra, pievakarē TV3 skatītāju vērtējumam tika nodots izklaidējošā gatavošanas šova “Gandrīz ideālas vakariņas” valsts svētku tematikai veltītās nedēļas noslēdzošais raidījums.

2020. gada 19. novembrī 19:10

Šajā nedēļā viens pie otra ciemojās raiba kompānija – čellists Valters Pūce, kūku meistare Liene Zemīte, skeitbordists Madars Apse un leģendārā dziedātāja Olga Rajecka, kura rīkoja nedēļas noslēdzošās vakariņas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Olga jaunos draugus uzņēma savās mājās Baltezerā, kur mitinās kopā ar vīru Ivo Bankavu. Dziedātāja neslēpa, ka, lai gan viņai ļoti patīk uzņemt viesus, viņa ir satraukusies.

Video: ieskats, kā Baltezerā dzīvo slavenā dziedātāja Olga Rajecka

Kā pirmo Olga pasniedza augstas klases restorāna cienīgu uzkodu divās kārtās – foreles kotletītes ar kolrābju, biešu un kazas siera piedevām un tomātu biezzupu vakariņotāji novērtēja kā izcilu. “Olga vispār baigi pacentusies. Bija arī satraukusies, bet nebija nekāda pamata, jo viss bija vienkārši perfekti,” atzina Valters.

Namamāte trijotnei paziņoja, ka jāēd daudz, jo, lai piedalīties atrakcijā, vajadzēs daudz spēka. Tā kā Olgas mamma ir lietuviete, pamatēdienā dziedātāja cēla galdā lietuviešu nacionālo ēdienu – cepelīnus. Desertā tika pasniegts vaniļas krēms ar ogu mērci.

Pēc brangās iestiprināšanās četrotne devās uz Berģu kultūras centru, kur ciemiņus gaidīja izklaide – kopā ar tautas deju kolektīvu “Madara”, kurā Olga ir aktīva dejotāja, kompānijai bija jāiestudē “Gatves deja”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es pateikšu godīgi – es īsti negribēju. Man likās: ai, es esmu labi paēdis, es labāk pasēdēšu, paskatīšos, ka kāds cits to dara,” izteicās Valters. Citās domās bija Liene – viņai šķitis, ka fiziskās aktivitātes pēc ēšanas ir tieši laikā. “Man ļoti patika,” atzina kūku meistare.

Vēlāk gan Valters viedokli mainīja: “Izklaide bija superīga. Es tagad saprotu, kāpēc cilvēki to dara.” Savukārt Madaram Olgas sarīkotā izklaide lika sajusties kā pasakā.

Arī ceturtais vakars noslēdzās ar maksimālo vērtējumu – ciemošanos pie Olgas viesi novērtēja ar 30 punktiem, tādēļ pašiem savā bija jāizlemj, kurš kļuvis par nedēļās uzvarētāju un iegūst galveno balvu – divus ielūgumus uz SPA.

“Kā tas tā var būt?” brīnījās Valters un Olga. Bez liekas kavēšanās dziedātāja paziņoja: “Uz SPA ejam četratā! Mēs piemaksāsim.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm