tv3.lv

Pazīstams vegāns vakariņu šovā našķojas ar mīdijām

Šonedēļ “Gandrīz ideālas vakariņas” ciemosies pie cilvēkiem, kuri ikdienā ļoti nesteidz publiski iepazīties, tomēr ir pieņēmuši šo izaicinājumu tieši šī raidījuma ietvarā. Gardi paēst, padzert un uzspēlēt kādu izklaidi dosies uztura speciāliste Olga Ļubina, kamaniņu braucējs Kristers Aparjods, socionikas konsultante Evija Čeprova un pavārs un viens no “Rimi gardēži” komandas Edgars Sanders.

2021. gada 17. maijā 19:07

Šīs nedēļas pirmās vakariņas gatavoja Olga, un Edgars uzreiz paziņoja: “Es esmu tas, kurš, visticamāk, sačakarēs ballīti.” Izrādījās, ka pavārs ir vegāns un uzturā lieto tikai augu valsts produktus. “Tas varētu būt izaicinājums citiem gatavotājiem,” viņš sprieda.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savukārt Evija atzinās, ka laikā, kad notika šova filmēšana, viņa aktīvi tievē un dara to publiski, un šīs nedēļas vakariņas pašai ir izaicinājums un nedaudz jauc viņas plānus.

Uzkodā namamāte galdā cēla mīdijas citrona un baltvīna mērcē. Lai gan sākotnēji bija cerējis, ka Olga viņam būs sagatavojusi ko speciālu, Edgars priecājās, ka arī viņam tika pasniegtas mīdijas, ko viņš novērtēja ļoti atzinīgi. Savukārt Evija, kura mīdijas mājās mēdz gatavot pati, izteicās, ka “šajā jautājumā var būt arī foršāk”.

Olga atzinās, ka nav tā, kura ierasti pirmā sāk sarunu ar nepazīstamu cilvēku, un iniciatīvu tuvāk iepazīties vienam ar otru pārņēma Evija un secināja: “Mums ir introverto tipu ballīte, jo visiem druscītiņ jāpiespiežas, lai būtu komunikabli un jautri, tāpēc ir forši, ka ir vīns, kas mums noteikti palīdz.”

Pamatēdienā Olga pasniedza karstos salātus ar kvinoju un garnelēm. “Tik daudz jūras veltes es vienā dienā neesmu apēdis,” atzina Edgars. Tomēr ēdienam daži trūkumi bijuši – klāt prasījies kādu mērcīti un garnelēm vajadzējis nogriezt astītes.

Pēc iestiprināšanās bija pienācis laiks vakara izklaidei, un caur spēli “Mīts vai patiesība” ciemiņiem bija iespēja uzzināt daudz jauna un interesanta par veselīgu uzturu. “Izklaide bija lieliska, tā bija pilnībā atbilstoša manai būtībai, manai dabai,” jūsmoja Evija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kad desertā bija nobaudīta vegāniska mango kūka, bija pienācis laiks salikt atzīmes, un Olga kā šīs nedēļas pirmā namamāte ieguva 27 punktus – astoņus punktus piešķīra Edgars, deviņus – Evija, bet apaļu desmitnieku Olga saņēma no Kristera.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm