tv3.lv

Šmaragdu Magda pēc izklaides vakariņās pie Puzikova jūtas pazemota

2021. gada 21. oktobrī 19:15

Ceturtdienas, 21. oktobra, pievakarē kanālā TV3 noslēdzās kārtējais šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” cikls, un šīs nedēļas noslēdzošajā vakarā namatēva lomā iejutās dziedošais policists Nikolajs Puzikovs.

Šajā nedēļā ar gardiem ēdieniem un izklaidēm viens otru priecēja četri sociālajos tīklos populāri ļaudis – tviteraktīviste Ance Tarvida, mārketinga direktors un modes blogeris Deniss Ševeļovs, tvitera spirituālā kvīna Šmaragdu Magda un dziedošais policists Nikolajs Puzikovs, kurš labprāt gozējas ”Instagram”. Šīs nedēļas noslēdzošās vakariņas gatavoja Nikolajs.

Ar ēdienu gatavošanu Nikolajam viss gāja, kā bija iecerēts, jo zināms rūdījums viņam šajā ziņā gūts jau pirms dalības vakariņu šovā. Kā pirmās galdā tika celtas kartupeļu pankūkas ar garnelēm.

Saviem jaunajiem draugiem Nikolajs deva arī kādu svētīgu padomu: ”Ja jūs gribat aizbraukt uz labu kafejnīcu, tādu, kas ceļa malā, un jūs redzat, ka tur ēd policisti, droši ejiet iekšā, jo ēdien tur ir ļoti garšīgs! Tā ir kvalitātes zīme, ka ar ēdienu tur viss ir labi.”

Pirms ķerties pie pamatēdiena – marinēta un krāsnī cepta laša ar violeto kartupeļu biezeni –, namatēvs paziņoja, ka ir vēl kāds iemesls svētkiem – pirms mēneša viņš ticis pie jaunas dienesta pakāpes, un tagad viņš ir leitnants, kas ir pirmā virsnieka pakāpe.

Kā vērtēja Deniss, pamatēdienā bija labas izejvielas un nekas ”nebija sačakarēts”, tomēr pilnībā maltīte viņu nepārliecināja: ”Vai tas bija ”vow, garšīgi”? Nē.” Arī Ance pamatēdienā saskatīja kādu trūkumu – lasis šķita par sausu.

Desertā Nikolajs pasniedza cepumu un skābā krējuma sajaukumu, kas no šā vakara ēdienu klāsta ciemiņus pārsteidza visvairāk. ”Es biju gatava pat strīdēties ar Nikolaju, kurš pats gatavoja desertu, ka tas ir biezpiens, lai viņš man nemuld,” atzina Ance. Tikmēr Deniss pieticīgo desertu slavēja: ”Paprasīju vēl. Man garšoja.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Beidzot bija laiks vakara atrakcijai, un Nikolajs izklaidēt savus jaunos draugus talkā bija aicinājis burvju mākslinieku.

Ance un Deniss par trikiem bija stāvā sajūsmā, tikmēr Šmaragdu Magda izklaidi nodēvēja par pazemojošu. ”Izklaide bija šausmīga. Kā var tik nekaunīgi melot, acīs skatoties,” viņa piebilda. Taču kopumā vakars pie Nikolaja viņai paticis vislabāk no visiem.

Par savu vakaru Nikolajs nopelnīja 80 punktus, bet par ”Gandrīz ideālu vakariņu” šīs nedēļas uzvarētāju un galvenās balvas ieguvēju kļuva Deniss.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm