Šonedēļ "Gandrīz ideālas vakariņas" valsts svētku noskaņās

Valsts svētku nedēļā četrus vakarus kopā vakariņos un par balvu sacentīsies cilvēki, kuru darbus esam redzējuši un baudījuši mēs visi – komponists, kura dziesmas dziedam dziesmu svētkos, Raimonds Tiguls, šķēpmetēja Līna Mūze, uzņēmēja, graudaugu audzētāja Rūta Beirote un grupas “Citi zēni” dalībnieks Dagnis Roziņš.

2022. gada 14. novembrī 10:32

Pirmajā vakarā savās mājās viesus uzņems grupas “Citi zēni” dalībnieks Dagnis Roziņš. Dagņa vakariņās gaļas nebija nemaz, toties bija gan rasols, gan citi latviešu svētkos ierasti ēdieni jaunās interpretācijās. Un bija arī “Citi zēni”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Otrajā vakarā viesus uzņems uzņēmēja, “slow food” kustības aktīviste Rūta Beirote. Kā viņa pati saka – viņai patīk gan gatavot, gan runāt par ēdienu. Un viņas vakarā viss tas būs – vismaz piecu veidu uzkodas no pupām, kaņepju sviests un pašas cepta divu veidu maize. Pamatēdienā būs grūbas ar ribiņām, kas gatavotas pašas audzētu garšaugu “gultiņā”, bet saldajā – Rūtas versija par maizes zupu.

Trešdienas namamāte – šķēpmetēja Līna Mūze. Līnai patīk ēst un arī cienāt savus viesus, bet viņas ēdienkartē būs ne tikai moderno latviešu, bet pasaules klasika – ķirbju krēmzupa, pasta un Pavlovas kūkas. Bet, izklaidējot viesus, Līna piedāvās šķēpmetēju iecienītu spēli.

Valsts svētku nedēļas vakariņas noslēgsies komponista Raimonda Tigula mājās ar vēl vienām latviskām vakariņām. Būs “Zaļā zeme”, būs “Bērnība”, būs “Sapņu ezers”. Būs arī “Cerību jūra” un “Lec saulīte” visu vakariņotāju izpildījumā.

Skaties izklaidējošo kulinārijas raidījumu “Gandrīz ideālas vakariņas” no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 18.10 kanālā TV3, bezmaksas video platformā TV3play.lv un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm