tv3.lv

”Tas bija par traku.” Jānis Stībelis vakariņu šovā ciemiņus pārsteidz nesagatavotus

Šajā nedēļā dalībai TV3 šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” piekritusi raiba četrotne – cits pēc cita gatavo un viesus uzņem sabiedrisko attiecību speciāliste Paula Roze, pirtnieks Juris Batņa, komiķe Džemma Sudraba un mūziķis Jānis Stībelis, kurš vakariņu maratona stafeti pārņēma otrdienas vakarā.

2021. gada 7. decembrī 19:30

Jānis cerēja, ka viņa ciemiņi nebūs skarbi un vērtējoši, taču atzina, ka visu centīsies paveikt pēc labākās sirdsapziņas. Lai gan viņa pamatmērķis neesot ne uzvara, ne sacensība, virtuvē mūziķis rosījās ar milzu pārliecību un maltīti gatavoja ar pedantisku precizitāti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kad ciemiņi bija ieradušies, mūziķis viņus pārsteidza nesagatavotus – katram pasniedza pa čarciņai, kurai viesi varēja uzkost gvakamoli ar maizes čipsiem. Kā atzina Juris, nebija gaidījis, ka vakariņas pie Jāņa iesāksies ar tekilu. Paula sacīja, ka šoti ”parasti nebeidzas labi,” bet namatēvs atjokoja, ka uz to cer visa filmēšanas komanda.

Viskritiskākā par tekilas šotu pirms vakariņām bija Džemma. ”Man tekila riktīgi nepatika, tāpēc ka es nebiju šim gatava. Šis bija pārāk straujš notikums pa alkohola līniju,” sprieda komiķe.

Namatēvs gan precizēja, ka tekilu nedzer bieži. ”Es šodien sajutu, ka vajag,” viņš skaidroja. Bet Džemma vēlāk, vērtējot vakaru kopumā, atzina: “Tas bija par traku.”

Džemma Sudraba nožēlo, ka piekritusi piedalīties vakariņu šovā

Uzkodā Jānis galdā cēla burratu ar dārzeņiem, savukārt pēc pamatēdienā pasniegtās ceptās pīles nobaudīšanas bija laiks vakara izklaidējošākajai daļai. Lai gan Džemma pirms došanās ciemos atzinās, ka negribētu, lai šajā vakarā viņai liek dziedāt, tieši šādu aktivitāti kā daļu no izklaides bija paredzējis namatēvs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mākslinieka koncertu gan Džemma novērtēja atzinīgi, taču vislielāko sajūsmu izrādīja Paula un Juris. Savukārt Jānim izklaides laikā īpaši patika iespēja dzirdēt, kā dzied viņa ciemiņi.

Pārsteigumi nebeidzās un bija laiks baudīt desertu – paša gatavotu saldējumu vafeles groziņos ar ogām. Taču, pirms ķerties pie saldā ēdiena, namatēvs ierosināja atkal saskandināt glāzes, un kā sprieda aizkadra balss aktieris Artūrs Skrastiņš, ”vakars paiet vieglā reibumā”.

Runājot par vakara vērtējumu, Jānis cerēja, ka ”būs sekmīgs un zem pieci neviens neliks”, taču svarīgāk par atzīmēm viņam tomēr esot, ”lai viesi dodas mājās apmierināti”.

Jānis par savām muzikāli izklaidējošajām vakariņām nopelnīja 83 punktus un pacēla latiņu labi augstu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm