tv3.lv

“Tas bija sāpīgi!” Vakariņu šovā dalībnieki ”atraujas” pa pirkstiem ar elektrību

Ceturtdienas, 3. decembra, pievakarē TV3 noslēdzās kārtējais ”Gandrīz ideālas vakariņas” raidījumu cikls, un šova pēdējā vakarā šīs nedēļas atraktīvā kompānija devās ciemos pie ”Sigulda Adventures” radošā direktora un pasākumu vadītāja Miķeļa Visocka, un vakars izvērtās pavisam spraigs.

2020. gada 3. decembrī 19:10

Miķelis jaunos draugus – zīmola ”Amoralle” īpašnieci Inesi Ozolu, dziedošo aktrisi un pasākumu vadītāju Vitu Baļčunaiti un Latvijā dzīvojošo brazīliešu futbolistu un influenceri Felipi Gabrielu Ksavjēru – uzņēma savās mājās Siguldā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kad viesi bija sagaidīti un šampanietis pagaršots, bija laiks ķerties klāt pirmajam ēdienam. Uzkodā Miķelis pasniedza maizītes ar paša gatavotu aļņa aknu pastēti, ko namatēvs piedāvāja noskalot gan ar ūdeni, gan šmakovku.

”Pastēte bija absolūti dievīga,” uzkodas galveno sastāvdaļu slavēja Inese. Bet par latgaliešu tekilu nodēvētais dzēriens īpašs izaicinājums izrādījās Felipem, kurš atzina, ka tas viņam bijis krietni par stipru un viņam gandrīz pat kļuvis slikti.

Pamatēdienā galdā tika celti rīsi kopā ar gaļu un zaļajiem zirnīšiem un svaigi salāti, ko visi notiesāja gardām mutēm.

Arī ceturtajā vakarā sarunas pie galda raisījās brīvi, un četrotne visai kaislīgi apsprieda, kuram randiņā būtu jāmaksā rēķins restorānā. Miķelis pauda pārliecību, ka tas jādara vīrietim, bet Felipe domāja, ka vīrietim un sievietei tas jāmaksā kopā.

”Es domāju, ka katrs pāris ir tiesīgs izdomāt, kā viņam ir ērtāk. Bet man līdz šim ir bijusi tāda sajūta, ka es jūtos labāk, ka mēs abi vienlīdzīgi maksājam,” atzina Vita.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Ejot uz pirmo randiņu, man droši vien nebūtu simpātisks formāts, ja man būtu jāmaksā kaut vai puse rēķina,” norādīja Inese un uzsvēra, ka jautājums nav par naudu, bet par mīlestību un attiecībām.

Pēc karstām diskusijām bija laiks pievērstiem kam vēsākam un saldākam – tika pasniegts deserts – saldējums ar sāļo karameli un makarūniem, ko Miķelis bija cepis iepriekšējā dienā un kam ciemiņi nespēja noticēt.

Kad viesi bija paēduši un padzēruši, namatēvs piedāvāja aktivitāti, ar kuras palīdzību iespējams noskaidrot katra vakariņotāja reakcijas ātrumu. ”Spēle ir visai dinamiska, un spēle var būt pārsteidzoša,” kādu neredzētu uzparikti ciemiņiem prezentēja namatēvs.

Par ekstrēmo izklaidi, kuras laikā tas, kurš sarkano pogu piespiež par ātru vai par vēlu, saņem nelielu elektrības sitienu, ciemiņiem viedokļi atšķīrās. Felipe to novērtēja kā labāko variantu, ko spēlēt mājās. Bet Inese bija gluži pretējās domās: ”Tas bija briesmīgi! Tas bija sāpīgi.”

Vakaru kopumā ciemiņi novērtēja ar 28 punktiem, tādējādi šajā nedēļā visi dalībnieki bija saņēmuši vienādu punktu skaitu. Nedēļas uzvarētājs un galvenās balvas saņēmējs tika noskaidrots čikājoties, un visveiksmīgākais izrādījās Felipe.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm