tv3.lv

Truškopis Ojārs vakariņu šovā dzen amizieri ar jauniņo ”jūtūberi” Santu

Pirmdienas, 6. decembra, pievakarē TV3 skatītājiem bija iespēja iepazīties ar izklaidējošā kulinārijas šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” šīs nedēļas dalībniekiem – vienkopus pulcējusies visai raiba kompānija no Zemgales.

2020. gada 7. decembrī 19:10

Šonedēļ cīņu par labākā pavāra un viesu uzņēmēja titulu uzsāka ”influencere” un jaunā skolotāja no Jelgavas Santa Buša, ķiploku audzētāja Antra Zeiliņa, daudzkārtējais autokrosa un autorallija čempions Māris Neikšāns un trušu pilsētiņas saimnieks Ojārs Narvils, kurš galdu klāja pirmajā vakarā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šā vakara namatēvs atzinās, ka ēst gatavot viņam patīk, bet priekšroku viņš dod gaļas ēdieniem, jo šajā ziņā nevienam citam neuzticas. Taču izrādījās, ka kompānijā ir arī kāds veģetārietis, un tā ir Santa, kura jau vairākus gadus uzturā nelieto ne gaļu, ne zivis.

”Neesmu pārāk priecīga par uzkodām un pamatēdienu, ņemot vērā, ka es viņus vienkārši neēdīšu, bet es domāju, ka būs jautri,” pirms vakariņām izteicās jaunā dāma. Arī Māris lika cerības uz jautrības pilnu vakaru, savukārt Antra bija apņēmības pilna izbaudīt vīrieša sniegumu pavārmākslā.

”Es noteikti nebūšu apvainojusies, ja man nebūs sagatavots ēdiens, bet es drošības pēc paēdīšu mājās, pirms es došos ciemos,” neslēpa Santa.

Savā lauku virtuvē Ojārs bija sagatavojis maltīti gluži kā restorānā. Uzkodā galdā tika celta grauzdēta maizīte ar krēmu un lasi, šampinjoniem, sieru un ievārījumu, un vienīgā iebilde no Santas bija tā, ka viņai zivi nācies noņemt no maizītes: ”Man būtu bijis ērtāk, ka viņa nebūtu virsū uzpakota.”

Pamatēdienā tika gatavoti jēra tīteņi, ko pasniedza kopā ar uz dzīvās uguns gatavotiem dārzeņiem, un savu gaļas porciju Santa laipni atvēlēja Mārim.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Es biju nobijusies, ka man liks ēst gaļu, bet par mani apžēlojās – uz mana šķīvja nelika gaļu, man nelika ostīt gaļu, pagaršot gaļu, man ielika labus dārzenīšus, un man nebija jāuztraucas par to,” klāstīja ”jūtūbere”.

Pēc iestiprināšanās namatēvs, dzenot amizieri, jauno dāmu aicināja uz kādu speciālu aktivitāti: ”Santa, iesim pie kaziņas!” Lai gan sākumā Santai šķita, ka kazas slaukšana ir joks, pēc īsa brīža tandēmā ar saimnieku viņa ķērās pie lopiņa pupu raustīšanas.

”Es nezinu, cik ērti kaza jutās, kad es spaidījos gan viņas tesmeni,” atzina Santa un šo procesu salīdzināja ar stresa bumbu spaidīšanu. ”Tikai no šīs nāca ārā vēl piens,” viņa paskaidroja.

Vakariņu turpinājumā tika pasniegts pēc senas Bauskas receptes gatavots deserts – drupināta ”saldā brunete” kopā ar alus putām un svaigām ogām. Bet vakara izklaidē ciemiņi iesaistījās ne tikai zosu barošanā, bet arī mājputnu sacensību rīkošanā.

Šīs nedēļas pirmais vakars Zemgales pusē rezultējās ar 28 punktiem – pa deviņiem punktiem Ojārs saņēma no Santas un Māra un desmitnieku no Antras.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm