tv3.lv

TV ekrānos atgriežas šovs ”Gandrīz ideālas vakariņas”

Pirmdien, 8. martā, kanāla TV3 un televīzijā Go3 ar jaunu sezonu atgriežas skatītāju iemīļotais kulinārais šovs “Gandrīz ideālas vakariņas” ar slavenību piedalīšanos.

2021. gada 5. martā 12:00

Skatītāju iemīļotajā šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” visas sezonas garumā pulcēsies populāras, košas un neparastas personības, kuras ik nedēļu satiksies vienuviet ne tikai, lai mielotos ar pašu sarūpētiem ēdieniem, bet arī skatītājiem būs iespēja ielūkoties, kāda rosība valda slavenību virtuvēs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Ņemot vērā mainīgo situāciju Latvijā, šova jaunajā sezonā esam pielāgojuši raidījuma formātu, ievērojot noteiktos ierobežojumus un nepieciešamos piesardzības pasākumus. Vakariņu dalībnieki mielastus gatavos savās mājās, bet viesus tajās neuzņems. Viņi tiksies kādā neitrālā vietā – restorānā, banketu zālē vai konferenču zālē.

Tāpat par izklaidi vakariņotājiem būs jārūpējas pašiem, jo pieaicināt palīgus no malas šoreiz nebūs iespējams,” par raidījuma formāta izmaiņām stāsta producente Sandija Miezīte.

Atklājot raidījuma jauno sezonu, pirmā viesus uzņems Katrīna Dimanta, kura ciemiņus lutinās ar trim gardiem ēdieniem un apmācīs muzicēt uz kāda sev mīļa mūzikas instrumenta. Uzzināsim, vai viesus satuvinās Katrīnas atvērtība un dzīvesprieks vai tomēr desertā piešautais rums, kā arī dzirdēsim vakariņu dalībnieku sakomponēto kopdziesmu.

Nākamajā vakarā viesus uzņems šķēpmetēja Madara Palameika, kura, kā viesi saka, ne tikai ļoti labi met, bet arī labi gatavo. Viesi būs izklaidēti ne pa jokam – būs ne tikai jānosauc vairāki zivju veidi, bet arī jāsvilpo un pat jātur tējkarote uz degungala.

Pavisam nopietni viesu uzņemšanai pieies komiķis Maksims Trivaškevičs, kurš viesiem dienu iepriekš ir pieteicis vakariņas nekavēt, citādāk būšot sods. Vai viesi uz vakariņām ieradīsies laikus un nesaņems sodu vai tieši pretēji? Arī vakariņošana solās būt īsta komiķa stilā – būs gan piemeklēti simboli katram dalībniekam uz galda, gan gigantiskas un ar sāli pārbagātas ēdienu porcijas, kā arī amizanti stāsti no dzīves.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmo vakariņu maratonu noslēgs seriāla “Nemīlētie” aktieris Edijs Zalaks. Edijs saviem visiem būs sarūpējis ne vienu vien pārsteigumu, īpašu galda noformējumu un parūpējies arī par viesu dreskodu, kas šajā vakarā gribot negribot visiem būs jāievēro. Uzzināsim, vai viesi zina, kas ir samene, un kā dāmas, kurām negaršo ikri, tiks galā ar to ēšanu. Laba kompānija, smiekli, emocijas un gardi ēdieni – tas viss būs!

Skaties izklaidējošo kulinārijas šovu ”Gandrīz ideālas vakariņas” jau no 8. marta no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 18.10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm