tv3.lv

TV šovā "Gandrīz ideālas vakariņas" pulcēsies introverta kompānija

Pirmdienas, 17. maija, pievakarē pie kanāla TV3 un televīzijas Go3 skatītājiem dosies šovs “Gandrīz ideālas vakariņas”, un šajā nedēļā savas ēst gatavošanas un viesu uzņemšanas prasmes atrādīs četri dažādu nozaru pārstāvji – veselīga uztura speciāliste Olga Ļubina, kamaniņu braucējs Kristers Aparjods, pavārs Edgars Sanders un socionikas eksperte Evija Čeprova.

2021. gada 17. maijā 12:30

Lai gan vakariņu gaitā atklāsies, ka kompānijā visi ir introverti ļaudis, tas nemazinās sarunu tēmas un gardo ēdienu kopīgu nobaudīšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā pirmā savu meistarklasi trīs ēdienu pagatavošanā demonstrēs Olga, kurai šis būs īsts izaicinājums, jo uzzinās, ka vakariņu kompānijā viens no viesiem ir vegāns. Vakara gaitā viesi uzzinās, kas ir veselīgs un kas ne, turklāt daži dalībnieki būs pat gatavi doties pie Olgas uz tievēšanas konsultācijām.

Otrajā vakarā startēs kamaniņu braucējs Kristers, kurš viesus pārsteigs ar saviem ātruma rekordiem un sportista karjeras sasniegumiem, tomēr ar ēst gatavošanu sportists ir uz “jūs”, tāpēc izaicinājums pagatavot trīs ēdienus būs absolūti ārpus viņa komforta zonas. Tomēr, neskatoties uz visu, Kristers pagatavos pārsteidzoši gardus ēdienus un izklaidē viesiem būs sarūpējis iespēju nokļūt sacensībās, kas savu slavas gājienu ir ieguvušas kādā citā Latvijas TV raidījumā.

Trešajā vakarā ciemosimies pie “Rimi Gardēdis” pavāra Edgara Sandera. Viņš ir pavārs, kurš izcili orientējas virtuvē, bet veikalā spēj apmaldīties vairākkārt. Edgars ir vegāniska dzīvesveida piekritējs, un tieši vegānu ēdienus viņš cels galdā, mēģinot pierādīt, ka arī no tiem var ļoti labi paēst. Vai viesi spēs atšķirt sojas gaļu no īstās gaļas un cik ļoti viņus pārsteigs namatēva iluzionista talants?

Vakariņu nedēļu noslēgs socionikas konsultante un pasniedzēja Evija Čeprova. Lai gan viņa ir gardēde, kura nebaidās nogaršot pat kukaiņus, vardes un sienāžus, viesus Evija cienās ar ko tradicionālāku – ēdieniem, kurus parasti ceļ galdā ģimenes īpašākajos svētkos. Noslēdzošajā vakarā arī uzzināsim, cik šķīvju vakariņu dalībnieki saplēsuši strīdoties un cik precīzi bijuši Evijas novērojumi, nosakot katra viesa sociotipu.

Skaties izklaidējošo kulinārijas raidījumu “Gandrīz ideālas vakariņas” no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 18.10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm