tv3.lv

TV3 ēšanas šovā galdā celtas visu laiku veselīgākās vakariņas

Šajā nedēļā TV3 šovā “Gandrīz ideālas vakariņas” sapulcināta sportiska kompānija – cits pēc cita galdu klāj motosportists Matīss Karro, uztura un fitnesa trenere Madara Meiere, boksere Agnese Boža un hokejists Jēkabs Rēdlihs.

2021. gada 21. aprīlī 19:10

Trešdienas vakarā viesu garšu kārpiņas pārbaudīja Madara, un, kā pirms došanās ciemos norādīja Agnese, viņai šķiet, ka Madara “būs pacentusies vairāk nekā jebkurš no mums”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai gan pati gaļu neēd jau 16 gadus, Madara bija nolēmusi viesiem sarūpēt kādu gaļas ēdienu. “Pirmais cilvēks veģetārietis, kurš padomā arī par gaļēdājiem,” lasot ēdienkarti, priecājās Matīss.

Taču vistu spārniņu iemarinēšana Madarai bija īsts izaicinājums. To, ko ierasts darīt ar rokām, Madara paveica, gaļai nepieskatoties. “Es atvainojos visiem, kuriem šis izskatās super muļķīgi un varbūt tizli, bet es tiešām negribu ņemt vistu rokās,” viņa skaidroja.

Uzkodā galdā tika celti marinēti un krāsnī cepti vistu spārniņi ar piedevām. Kā atzina Agnese, lai arī Madara pati gaļu neēd, vista bija izdevusies ļoti garšīga.

Jau trešais vakars kompānijai ļāva vēl vairāk atraisīties un ciemiņi pēc namamātes aicinājuma pastāstīja, ko vairāk par savu bērnību. Boksere atklāja, ka bērnībā bijusi dervere. “Patiesībā skolas laikā mani daudz “abižoja” un apcēla, un tad vienā brīdī es sāku tam pretoties un kaut kā iepatikās,” viņa stāstīja.

“Es biju pilnīgais nūģis,” to, kāds bijis skolas laikā, atcerējās Jēkabs. Savukārt Matīss bijis “mierīgais puika”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pamatēdienā Madara pasniedza to, ko pati labprāt ēd ikdienā jeb visu, “kas cilvēka organismam ir nepieciešams”, – tofu ar svaigiem dārzeņiem un vārītu olu. “Es biežāk padomāšu par to, lai savas ēdienreizes organizētu tā, kā tas bija saorganizēts šodien,” iedvesmota jutās Agnese.

Pēc iestiprināšanās bija pienācis laiks izklaidei, un Madarai uzreiz bija skaidrs, ka viņa vēlas likt ciemiņiem “darbināt muskuli, kas ir atbildīgs par visu mūsu ķermeni”, un katrs viens par otru tika aicināts pastāstīt ko labu, kā arī atklāt vienu īpašību, kas varētu būt ne tika pozitīva.

Visbeidzot bija laiks desertam, un pirms melošanās ar brauniju Madara pasniedza kurkumas lati. “Īsti negāja pie sirds,” godīgs bija Matīss, arī Jēkabs aiz sajūsmas krēslu nelauza, bet Agnese atzina, ka tā garšojusi labāk, nekā viņa to bija iztēlojusies.

“Mums ir aizspriedums, ka ēst veselīgi ir negaršīgi. Malacis, viņa šodien pierādīja, ka tā nav,” atzina hokejists.

Visu laiku veselīgākās vakariņas ciemiņi novērtēja ar 29 punktiem – pa apaļam desmitniekam Madara saņēma no Agneses un Jēkaba, bet Matīss piešķīra par vienu punktu mazāk.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm