tv3.lv

TV3 "ideālo vakariņu" šovā piedzīvots rets gadījums

Šīs nedēļas noslēdzošās vakariņas TV3 izklaidējošajā kulinārijas šovā “Gandrīz ideālas vakariņas” saviem jaunajiem draugiem galdā cēla Rēzeknes teātra “Joriks” aktieris Kārlis Tols.

2020. gada 15. oktobrī 19:10

Šonedēļ viens pie otra ciemojās zināmi latgalieši – mūziķis Arnis Slobožaņins, Dzīļu” maiznīcas saimniece Aina Barsukova, “X Faktora” kolorītā dalībniece Margarita Kolosova un jaunais aktieris Kārlis Tols, un katrs vakars izvērtās pavisam atšķirīgs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunais aktieris Kārlis Tols, kurš šīs nedēļas latgaliešu lustīgajā kompānijā bija noslēgtākais, pēdējā vakarā par sevi atklāja daudz jauna: viņš spēj nosēsties lotosa pozā, apgūst vairākus mūzikas instrumentus un ir kreilis.

“Uzreiz varu pateikt: nav savējais, bet normāls,” par Kārli, kurš no Rīgas uz Rēzekni pārcēlies pirms četriem gadiem, atsaucās Margarita.

Jaunais aktieris Kārlis Tols beidzot izskaidro, kādēļ nokrāsojis nagus

Iepriekšējos vakaros ēdienkartē valdīja īsta gaļas pārbagātība, tādēļ Arnis cerēja, ka Kārlis būs sarūpējis ko vegānisku. “Es labprāt redzētu, ka Margarita dusmojas,” izteicās mūziķis. Margarita atzina, ka Kārli jau bija brīdinājusi, lai neliek ēst zaļbarību.

Aktieris bija nolēmis iet zelta vidusceļu. Viņš gatavoja gan humusu, kura galvenā sastāvdaļa ir turku zirņi, un, kā sprieda “X Faktora” kolorītā zvaigzne, gaidāma pamatīga bezdēšana: “Jau pie Arņa bija aizbezdēta istaba, gaisa nebija. A te vispār būs…”, gan arī vistas fileju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirms ķerties pie uzkodas, ciemiņi tika viegli nošokēti ar mākslinieces Annas Dzērves BDSM fotogrāfiju izdrukām un sacienāti ar svaigiem sīpoliem, bet austrumnieciskais pamatēdiens tika celts galdā kopā ar zaptstūdeni puķu vāzē.

Kā atzina Margarita, viņa nav sapratusi, ko tikko ēda, bet skaidrs viens: abi ēdieni viņas garšas kārpiņām bijuši par pikantiem.

Arī par pikantām tēmām tika spriests pie vakariņu galda. Kā atklāja Kārlis, mākslas vārdā viņš būtu gatavs izģērbties fotokameras priekšā, Aina to darītu tikai īsta meistara pamudināta, bet Margarita kaila nefotografētos nekad, jo ko gan padomās viņas bērni.

Desertā namatēvs pasniedza saldējumu ar augļiem un šokolādi, bet kā izklaidi piedāvāja uzzīmēt iespaidus, kas bija radušies vienam par otru.

Ciemošanos pie Kārļa viesi novērtēja ar 30 punktiem, līdz ar to uz šīs nedēļas uzvarētāja titulu pretendēja trīs šova dalībnieki, arī Aina un Margarita, tādējādi kļūstot par īpašu notikumu. Arnis, kurš šajās sacensībās no kolēģiem bija atpalicis tikai par vienu punktu, izlēma, ka galvenā balva pienākas Ainai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm