tv3.lv

TV3 vakariņu šovā viesus uzņem “influenceris” Felipe

Izklaidējošā gatavošanas šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” trešajā vakarā ciemiņus sava drauga dzīvoklī uzņēma Latvijā dzīvojošais brazīliešu futbolists, reperis, modelis un “influenceris” Felipe Gabriels Ksavjērs.

2020. gada 2. decembrī 19:10

Felipe ciemiņus – zīmola ”Amoralle” īpašnieci Inesi Ozolu, dziedošo aktrisi un pasākumu vadītāju Vitu Baļčunaiti un ”Sigulda Adventures” radošo direktoru Miķeli Visocki – uzņēma savu draugu dzīvoklī.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Katram no trijotnes bija savas versijas, ko gaidīt vakariņās pie Felipes. Miķelis sprieda, ka varētu sagaidīt kādu pikantāku ēdienu no brazīliešu virtuves. ”Varbūt pārmaiņas pēc arī kādu alkoholiskāku padzērienu, ar ko noskalot,” atzina Miķelis.

”Cilvēks, kurš jautā, vai man garšo ”Rollton”, nevar sagatavot kaut ko veselīgu. Bet no otras puses – Felipe ir pārsteigumiem pilns,” izteicās Inese. Vēlāk gan viņa neslēpa prieku, cik labi, ka Felipe tomēr negatavos ”Rollton”.

Futbolists viesus Felipe pārsteidza ar lielu centību, neparastu ēdienkarti, daudz dzērieniem un sirsnīgiem stāstiem.

Felipe uzkodā pasniedza ko pavisam vienkāršu – kopā saspiestas baltmaizes šķēlītes ar jūras produktu pastu, bet pamatēdienā galdā tika celts tradicionāls brazīliešu ēdiens – cepta vista, desiņas, pupiņas, rīsi, kartupeļu salmiņi un svaigi salāti. ”Dažādu garšu buķete uz viena šķīvja,” pamatēdienu novērtēja Vita. Bet Inese izteicās, ka tik daudzkrāsainu ēdienu no Felipes nebija gaidījusi.

Desertā Felipe pasniedza avokado krēmu Ksavjēru ģimenes gaumē. ”Deserts bija pilnīgs pārsteigums! Nevarētu iedomāties avokado kopā ar cukuru, lai gan tas taču tik elementāri. Un kopā ar pienu viņš garšoja pēc gaisīga krēma,” par vienkārši pagatavojamo saldo ēdienu sajūsminājās Inese, un ciemiņi visi kā viens apņēmās ko tādu pagatavot arī paši.

Visbeidzot klāt bija vakara atrakcija, un Felipe viesiem prezentēja savu versiju par bīrpongu, kur alus vietā bija sidrs, bet ierastā bumbiņa aizstāta ar badmintona volānu, un četrotne sadalījās divās komandās – Felipe bija pārī ar Inesi un Miķelis – ar Vitu. Kā rezumēja Vita, spēlē uzvarēja draudzība.

Ciemošanos pie Felipes viesi novērtēja ar punktiem 28 punktiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm