tv3.lv

Vakariņās pie Elīnas Gluzunovas viesu starpā uzvirmo domstarpības

Ceturtdienas, 13. maija, pievakarē TV3 skatītāju vērtējumam tika nodots izklaidējošā kulinārijas šova “Gandrīz ideālas vakariņas” šīs nedēļas cikla pēdējais raidījums, kurā savas namamātes prasmes atrādīja dziedātāja, šova “X Faktors” trešās sezonas uzvarētāja, “influencere” un trīs bērnu mamma Elīna Gluzunova.

2021. gada 14. maijā 10:26

Elīna un viņas ciemiņi – modes mākslinieks un stila eksperts Aleksandrs Pavlovs, veselīga dzīvesveida trenere un blogere Nika Linde un “Bigbank Latvija” vadītājs Ģirts Kurmis – atzina, ka ceturtais vakars nācis ar skumjām, jo kompānijai, kas nedēļas laikā tik ļoti sadraudzējusies, būs grūti šķirties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pirmajā ēdienā izdedzināsim kuņģi,” jokojās namamātes un galdā cēla pikanto Tom Kha zupu. “Bija garšīgi. Asumiņš bija tāds, kā vajadzēja,” uzkodu slavēja Aleksandrs.

Vakara turpinājumā Elīna ķērās pie pamatēdiena gatavošanas, tikmēr viesiem bija iespēja izliet sveces. Kompānijā, kas iepriekšējo vakaru gaitā ļoti bija saliedējusies, pēkšņi uzvirmoja nelielas nesaskaņas, kas pārauga vīriešu un sieviešu attiecību noskaidrošanā.

“Tur gandrīz vai strīds izcēlās – viens pret otru,” kašķi, kas izvērtās starp Niku un Ģirtu, komentēja Aleksandrs. “Vīrieši eksperimentē, viņi ir radītāji. Vīrietis izdomājis krēslu, galdu. Sieviete ir atdarinātāja. Viņa var kļūdīties tikai virtuvē, nepareizi sacepot kotletes.”

“Mans novērojums iz dzīves ir tāds, ka vīrietis vispirms izdarīs pats un nepareizi un tikai tad atvērs instrukciju, bet sieviete sāks ar instrukciju un izdarīs pareizi ar pirmo reizi,” klāstīja Nika.

“Bet vīrietim ir ļoti lielas iespējas izdarīt pareizi arī bez instrukcijas,” Nikai nevēlējās piekrist Ģirts.

Vakariņu šova izklaide izpelnās Elīnas Gluzunovas nepatiku

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Beidzot galdā tika celts pamatēdiens – sarkano lēcu pasta ar rikotas sieru. “Tas bija baudāmi un garšīgi. Tur bija ielikta sirds,” par Elīnas gatavoto pamatēdienu jūsmoja Ģirts.

Kad ciemiņi bija brangi paēduši, bija pienācis laiks vakara saldākajai daļai, un namamāte pasniedza tiramisu.

Noskaņa šajā vakarā bija tik tiešām īpaša, un tās pamatā bija īsta draudzība, kas spēja uzplaukt četru burvīgu vakaru garumā, bet, lai šis vakars būtu vēl īpašāk un palikt atmiņā, Elīna bija sagatavojusi vēl kādu pārsteigumu – dziesmu.

“Es varētu arī raudāt, bet maska traucēja elpot un tādēļ bija mierīgāk, bet vispār bija ļoti aizkustinoši,” par Elīnas sniegumu izteicās Aleksandrs.

Elīnas pūles un sirsnīgi uzņemšanu ciemiņi novērtēja ar 30 punktiem. Tikpat daudz punktu bija saņēmis Aleksandrs, tādēļ, lai noskaidrotu, kurš kļūs par šīs nedēļas uzvarētāju un galvenās balvas ieguvēju, abi “čikājās”, un šajā sacensībā pārāk izrādījās Aleksandrs.

Kāds izvērtās vakars Aleksandra vadībā, lasi te!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm