Vakariņu šovā notikusi varena blēdīšanās

Trešdienas, 28. aprīļa, pievakarē pie TV3 skatītājiem devās izklaidējošā kulinārijas šova “Gandrīz ideālas vakariņas” kārtējais raidījums, un tajā namatēva lomā iejutās panākumus pasaulē guvušais latviešu pianists un pedagogs Eduards Grieznis.

2021. gada 28. aprīlī 19:10

“Gandrīz ideālās vakariņās” šajā nedēļā sapulcējušies atraktīvi ļaudis – dziedātāja Aija Vītoliņa-Freimane, horeogrāfe Ieva Biteniece, aktieris un grupas “Audiokvartāls” mūziķis Māris Skrodis un pianists Eduards Grieznis, kurš ēst gatavošanas un viesu uzņemšanas prasmes atrādīja trešdienas vakarā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Slavenam pianistam vakariņu šovā gadās misēklis

Eduards ciemiņiem bija sarūpējis ne tikai trīs gardus ēdienus, bet arī dažādas atrakcijas. Pēc uzkodas nobaudīšanas namatēvs saviem ciemiņiem piedāvā uzzīmēt apsveikums, bet, kad bija nobaudīts pamatēdiens, viņš paziņoja, ka pienācis laiks izklaidei “Uzmini melodiju”, kuras uzvarētājam pat pienāksies īpaša balva.

“Man mūzikas skolā tēmu klausīšanā bija trijnieks,” atzina Māris. Un Eduards izteicās, ka tas, kurš neuzvarēs klasiskās mūzikas viktorīnā, jau zināms. Savukārt Ievai namatēvs ieteica aizgriezties, lai Mārim nebūtu iespējams no viņas nošpikot.

“Ja tu mūs tagad skaties, Eduard, tad… tā bija brīnišķīga izklaide. Mēs lieliski izklaidējāmies. Mēs cīnījāmies godam. Man būs kauns par sevi, par šo uzdevumu,” atzina Aija.

Atrakcijas turpinājumā viss sagriezās kājām gaisā. Kamēr namatēvs virtuvē rosījās ap desertu, viesi ne tikai nevairījās špikot viens no otra, bet arī nelaida garām izdevību nošmaukties, melodiju minēšanā liekot lietā mūzikas atpazīšanas lietotni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Eduards cepa desertu, un mēs tajā brīdī intensīvi domājām un mēs arī izdomājām kaut ko. Es neteikšu vairāk neko, tāpēc ka viss bija godīgi,” stāstīja Aija.

Māris atzina, ka bijusi žulīšanās. “Tas bija, lai mēs satuvinātos. Tas nebija domāts, lai mēs uzvarētu,” skaidroja aktieris.

Arī Ieva teica, ka atrakcijas laikā visi trīs satuvinājušies. “Man žēl Eduarda, kad viņš to redzēs,” noteica horeogrāfe.

Eduards, neko nenojaušot par viesu blēdīšanos, iepriekš apsolīto galveno balvu – divas bezmaksas klavierspēles nodarbības viņa vadībā – piešķīra Aijai, kura izlēma, ka šī iespēja jāizmanto kopā ar Ievu un Māri.

Kas Eduardam sakāms par viesu blēdīšanos, lasi te!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm