tv3.lv

Vakariņu šovā uzvarētāja apbalvošanā negaidīts pavērsiens

Ceturtdienas, 8. aprīļa, pievakarē kanālā TV3 noslēdzās kārtējais izklaidējošā kulinārijas šova “Gandrīz ideālas vakariņas” raidījumu cikls, un šīs nedēļas noslēdzošajā raidījuma fināls izvērtās pārsteigumu pilns.

2021. gada 8. aprīlī 19:10

Šajā nedēļā “Gandrīz ideālās vakariņās” bija sapulcināta sirsnīga un jautra kompānija – Brantu muižas saimniece Ilze Briede, aktieris Mārtiņš Počs, producents un satura veidotājs Andris Grīnbergs un pasaules apceļotāja un blogere Zane Eniņa, kura namamātes lomā iejutās ceturtajā vakarā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Video: vakariņās pie bravūrīgā Andra piedzīvots neveikls starpgadījums

Zane savus ciemiņus bija nolēmusi pārsteigt ar eksotiskām garšām. “Manuprāt, būs pasaules līmeņa vakars,” pirms vakariņām sprieda Mārtiņš. Un Zane nudien bija pacentusies – viņa bija pagatavojusi divas brangas maltītes un šefpavāra cienīgu desertu.

Namamāte ciemiņus sagaidīja, īpaši saposusies, kas ciemiņus neatstāja vienaldzīgus. “Nevar saprast – priecāties vai ne, tu smukāka kā es šodien,” izteicās Ilze. Savukārt runātīgais Andris sākotnēji no krāšņās galvasrotas pat sabijies, “ka tik tas nav no mana ēdiena”.

Pirms ķerties pie ēšanas, Zane Ilzei pasniedza viņas šā brīža lielāko našķi – svaigus redīsus. “Uzpērk mūs,” sprieda Andris. “Viņa ir noskaņojusies uzvarēt, un es viņu pilnībā saprotu, bet tas viņu nepadara sliktāku.”

Uzkodā Zane pasniedza baraviku zupu, ko ciemiņi baudīja kopā ar humusu un maizi. Kad tā bija gardu muti notiesāta, bija laiks doties tālāk garšu ceļojumā pa pasauli, un namamāte galdā cēla kaut ko no indiešu virtuves – vistas fileju karija mērcē ar rīsiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zane sevišķi neņēma pie sirds, ka gan Ilze, gan Andris savas porcijas nebija notiesājuši. “Ar kariju ir tā, izrādās, Andri sieva ir pārbarojusi ar kariju, un Ilzei tā garša ir par specifisku. Mēs ar Mārtiņu nokopām,” atzina namamāte.

Pēc iestiprināšanās bija pienācis laiks izklaidei, un Zanes ciemiņiem pēc fotogrāfijā attēlotā bija jāuzmin valsts, kurā bilde uzņemta.

Pēc nelielās izklaides kompānija atgriezās garšu pasaulē, un namamātes pasniedza desertu – izsmalcināto Creme Brulee.

Viesi ceturto vakaru bija novērtējuši vienbalsīgi, katrs Zanei piešķirot deviņus punktus, tādējādi Ilze, Mārtiņš un Zane bija saņēmuši vienādu punktu skaitu – 27 punktus. Andrim – par punktu mazāk, taču dalībnieki lēma, ka tieši Andris mājās nesīs galveno balvu – smalku tējkannu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm