tv3.lv

Vegāns Edgars vakariņu šovā šķendējas par izklaidi

Šajā nedēļā TV3 šovā “Gandrīz ideālas vakariņas” bija sapulcināta raiba kompānija – savas ēst gatavošanas un ciemiņu uzņemšanas prasmes atrādīja uztura speciāliste Olga Ļubina, kamaniņu braucējs Kristers Aparjods, vegānais pavārs Edgars Sanders un socionikas eksperte Evija Čeprova, kura pie pavarda stājās ceturtajā vakarā un bija apņēmusies padarīt Edgaru par visēdāju.

2021. gada 20. maijā 19:07

Kaut Edgars cerēja, ka Evija viņam neliks ēst gaļu, šā vakara namamāte biji stingri nolēmusi “mainīt Edgara pārliecību”. “Es viņu šovakar centīšos tā iebarot, ka viņš varbūt pārdomās savu vegānisko virzienu,” pirms vakariņām atzina Evija. “Viņai nāksies vilties, jo… nē. Tā ir lieta, ko es nemainīšu,” izteicās Edgars.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī kartupeļu biezeni Evija padarīja vegāniem nedraudzīgu, pievienojot gan sviestu, gan pienu. “Edgar, piedod!” pauda Evija.

Kā pirmo namamāte galdā cēla rudzu sausmaizītes ar krēmsieru, lasi un siļķi, ko kopā ar pārējiem ēdājiem notiesāja arī Edgars. “Man vispār negaršo siļķe, bet šodien man liekas, ka man sāk garšot,” izteicās vegāns.

“Esmu ļoti priecīga, ka uzkoda aizgāja uz urrā. Ar visu to, ka cilvēki neēd siļķi, viss tika apēsts,” atzina namamāte un pauda cerību, ka arī pamatēdiens visiem garšos. Otrajā ēdienā Evija pasniedza liellopa gaļas sautējumu ar kartupeļu biezputru kā piedevu, un Edgars mudināja Eviju neapvainoties, ja viņš visu nenotiesās.

“Es pagaršoju. Garšas ziņā – ideāli. Bet man tas ir kaut kas tāds, ko es bērnībā esmu ēdis daudz un katru dienu un esmu atēdies tāda tipa mājas ēdienu, tāpēc man bija tā… atkal,” skaidroja vegāns.

Pazīstams vegāns vakariņu šovā našķojas ar mīdijām

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vakara turpinājumā bija laiks atpūsties no ēšanas ar Evijas sarūpēto izklaidi. Namamāte pastāstīja, ka iepriekšējos vakaru laikā viņa savus viesus vērojusi un viņai radusies priekšnojauta, kas par personības tipu katrs varētu būt. Nu Evija katram ciemiņam pasniedza viņa sociotipa aprakstu cerībā, ka tas iedos ieskatu katram pašam vairāk par sevi.

Kā atzina Edgars, viņš Evijas vietā kā izklaidi būtu izvēlējies kaut vai pašu garlaicīgāko galda spēli, jo viņam izklaide saistās ar smiešanos un jautrību, taču neslēpa pārsteigumu, cik ļoti precīzi Evijai izdevies uzķert viņa personību.

“Ar novērojumiem ir tā, ka man tas nedaudz atgādina tipisko horoskopu, kad tu lasi un tas sakrīt, un tas sakrīt, bet tajā pašā laikā to jebkurš var lasīt un kaut ko viņš tur atradīs. Man prasās kaut kas bišķiņ dziļāk un vairāk par to visu. Šis bija varbūt virspusēji,” atzina vegānais pavārs.

Visbeidzot bija pienācis laiks vakara saldākajai daļai, un šajā vakarā namamāte pārsteidza ar putukrējuma un krēmsiera kārtojumu ar cepumiem un ogām. “Mēli varēja norīt,” desertu slavēja Kristers, tikmēr Edgars neslēpa: “Man bija par daudz! Man jau šitās trīs dienas piena produkts un tas… es nevarēju. Es izēdu pusburciņu, tikai tā, lai pagaršotu. Viss tur bija garšīgi, vienkārši.”

Evijas vakaru Kristers novērtēja ar 10 punktiem, Olga un Edgars – katrs piešķīra astoņus, bet kopvērtējumā par nedēļas uzvarētu un galvenās balvas ieguvēju kļuva Edgars.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm