tv3.lv

Video: aktrise Elīna Avotiņa vakariņu šovā izpelnās īpašu pateicību no viesiem

2021. gada 26. maijā 15:37

Otrdienas, 25. maija, pievakarē pie TV3 skatītājiem devās izklaidējošā kulinārijas šova “Gandrīz ideālas vakariņas” kārtējais raidījums, un tajā namamātes lomā iejutās dziedošā aktrise Elīna Avotiņa, kura ar ēst gatavošanu ikdienā neaizraujas.

Šajā nedēļā šova “Gandrīz ideālas vakariņas” skatītājus priecē sirsnīga un jautra kompānija – pavārs Mārtiņš Sirmais, mūziķis Rihards Fedotovs jeb Rick Feds, dziedātāja Laima Dimanta un aktrise Elīna Avotiņa, kura galdu klāja otrdienas vakarā.

Elīna neslēpa – tas, kas kulinārajā sacensībā piedalās arī Mārtiņš Sirmais, rada papildu slodzi, un viņa šovā startējot ar domu garšīgi paēst un iepazīties ar jauniem draugiem. “Es jau zināju, ka spēle ir zaudēta, un tad atliek prieciņš par satikšanos,” atzina aktrise.

Elīna uzkodā pasniedza tortiljas ar čipsiem un avokado mērcīti. “Nu ko, pacūkosies kameru priekšā,” ierosināja Mārtiņš, un dalībnieki ķērās pie tortilju notiesāšanas. “Perfekti sabalansēta kukurūza un izsutināta gaļiņa, kraukšķīga tortilja. Apbrīnojami. Ja man vajadzētu darbinieku virtuvē, es noteikti zvanītu Elīnai,” uzkodu slavēja pavārs.

Pamatēdienā galdā tika celta cepta vista ar brangu salātu kaudzi. “Daudz zaļumu. Tas, kas pavasarī vajadzīgs. Trāpīgi,” atzina Mārtiņš.

Elīna ierosināja padalīties kādos trakos takšu stāstos, un šajā ziņā pie vakariņu galda izcēlās Rihards, kurš atzina, ka savu trako atmiņu stāstu par piedzīvoto taksī kompānijai atklās, kad visi būs paēduši.

Bundzinieks, kurš, kā atzina Laima, šajā kompānijā ir pikantākais, pastāstīja, ka reiz, braucot taksometrā, apvēmies, bet situāciju vēl trakāku padarījuši draudi viņu nošaut. Pārējie šova dalībnieki Riharda stāstu uzņēma ar aplausiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc brangās ieturēšanās un episkā stāsta bija pienācis laiks nelielai izklaidei, un namamāte ierosināja uzspēlēt spēli, kurā viens pēc otra turpina iesākto stāstu. “Tā bija iepriecinoša izklaide, kas mūs visus savienoja kopīgā stāstā,” priecājās Laima.

Vakariņu noslēgumā Elīna galdā cēla desertu – šokolādi, saldējumu, putukrējumu un riekstus.

Šīs nedēļas otrais vakars tika aizvadīts godam, un Elīnas trīs ēdienus nesmādēja neviens, pat izcilais latviešu pavārs Mārtiņš Sirmais, kurš, joku dzīts vai no tīras sirds, piedāvāja Elīnai darbu pie sevis restorānā.

Viesi namamātes sniegumu novērtēja ar paprāvu punktu skaistu – 25 punktiem. Laima piešķīra septiņus punktus, Rihards – astoņus, bet Mārtiņš 10 un neslēpa cerību, ka Elīna vēl kādreiz dzīvē viņam pagatavos ko garšīgu. Laima par šo vakaru bija nolēmusi pateikties ar dziesmu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm