tv3.lv

Video: ieskats, kā dzīvo pazīstamais hokejists Jēkabs Rēdlihs ar ģimeni

Otrdienas, 20. aprīļa, pievakarē TV3 skatītāju novērtējuma tiks nodots izklaidējošā kulinārijas šova “Gandrīz ideālas vakariņas” jaunākais raidījums, kurā ēst gatavošanas un viesu uzņemšanas prasmes atrādīs hokejists Jēkabs Rēdlihs.

2021. gada 20. aprīlī 15:48

Pirms ķerties pie ēst gatavošanas, Jēkabs vakariņu šova skatītajiem ļauj ielūkoties savās mājās, kur viņš mitinās kopā ar sievu Ievu un atvasēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Gods un lepnums,” sportists saka par savu ģimeni. “Mūsu ģimenes lozungs – ģimene man ir numur viens.”

Dzīvojamajā istabā vieta atradusies arī klavierēm. Sportisks atklāj, ka ir muzikāls, bet klavierspēli gan apgūst viņa meita. “Es spēlēju trompeti,” atklāj Jēkabs. Jautāts, cik bieži instrumentā sanāk iepūst, Jēkabs joko: “Labāk retāk un televīzijā, nekā biežāk un mājās.”

Jēkabs hokeju profesionālā līmenī vairs nespēlē, bet aizvien uz ledus iziet sava prieka pēc. “Jāuzspēlē sava prieka pēc un jātur sevi formā, citādāk ātri var izplūst un būt baloniņš, un to es īsti negribu. Lai sieva neatrod jaunāku, skaistāku,” skaidro Jēkabs.

“Šī ir mūsu ģimene glezna,” Jēkabs šova skatītājus iepazīstina ar mākslas darbu, ka tapis viņa un mīļotās Ievas kāzu dienā. “Te katrs ielika savu emociju, savu vēlējumu mums tālākai dzīvei. Mīlestības pilns devums.”

Kā Jēkabam veiksies ēst gatavošanā un kāds izvērtīsies vakars viņa vadībā, skaties šovā “Gandrīz ideālas vakariņas” otrdienas, 20. aprīļa, vakarā plkst. 18:10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm