tv3.lv

Video: vakariņās pie bravūrīgā Andra piedzīvots neveikls starpgadījums

Šonedēļ TV3 šovā “Gandrīz ideālas vakariņas” sapulcināta sirsnīga un jautra kompānija – Brantu muižas saimniece Ilze Briede, pasaules apceļotāja un blogere Zane Eniņa, aktieris Mārtiņš Počs un producents un satura veidotājs Andris Grīnbergs, kurš viesus izklaidēja un pats sevi pārspēja ēst gatavošanā trešajā vakarā.

2021. gada 7. aprīlī 19:10

Andris, kurš šīs nedēļas kompānijā ir bravūrīgākais un runātīgākais, jau 10 gadus neko nav gatavojis un piedalīšanās vakariņu šovā viņam bija liels izaicinājums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Esmu ļoti priecīga, ka mūsu kompānijā ir Andris, viņš ir garšviela mūsu kompānijā,” atzina Ilze.

Kad visi pie galda bija mīļi sasēdušies, bija laiks baudīt pirmo ēdienu – uzkodā Andris pasniedza mazas sviestmaizītes un tomātu un mocarellas “burgerīšus”. “Brīdi, kad tu esi izsalcis, tas bija labs pamatiņš, ko ielikt turpmākajām vakariņām,” pirmo ēdinu novērtēja Zane.

“Man divus vakarus gaļu nedeva, es ceru, ka jūs esat gatavi,” paziņoja namatēvs un galdā cēla īstu meistarstiķi – ar garnelēm pildītu vistas fileju, kas pasniegta kopā ar rīsiem un mērcīti. Kā sprieda Zane, ja vajag, cilvēks bez gaļas var iztikt, bet Ilze neslēpa, ka bija gaidījusi, ka “puslops būs uz galda”.

Kad visi bija brangi paēduši, bija pienācis laiks izklaidei, un šajā vakarā atrakcija bija itin moderna. “Spēles nav tikai sēdēt pie datora, bet spēles ir arī kustēties,” skaidroja Andris un ciemiņiem piedāvāja sacensties virtuālā futbola mačā.

“Pilnīgi mani neaizraujoša joma,” izteicās Ilze. Taču Andris nebija paredzējis, ka dators gluži vienkārši nespēj “atpazīt” viešņas kājas.

“Svārki jāceļ uz augšu,” ierosināja Mārtiņš un sprieda, ka “dators liek dāmām izģērbties”. “Ļoti laba spēle, Andri!” par izvēlēto izklaidi aktieris paslavēja namatēvu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vēlāk Ilze no sirds sajūsminājās, ka ar saviem garajiem brunčiem gandrīz izjaukusi šā vakara izklaidi.

“Gan futbols, gan Ilzes brunči – tas bija pasākums pasākumā, negaidīta pievienotā vērtība,” gavilēja aktieris. Un visi beigās secināja, ka izklaide bijusi tik spraiga, ka video no tās Ilzes vīram nemaz nevar rādīt.

Pēc lielās izskriešanās Andris ar steigu gādāja ko gardu, ko viesiem tikt uz kārā zoba, – viņš galdā cēla paša ceptus mafinus, kas bija pasniegti, dekorēti ar pūdercukuru, svaigām ogām un šokolādi, un ciemiņu vidū izpelnījās vislielāko apbrīnu.

Trijotne Andra veikumu novērtēja atzinīgi un kopsummā piešķīra 26 punktus – pa deviņiem punktiem viņš saņēma no Ilzes un Zanes un gruntīgu astotnieku no Mārtiņa.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm