Šovu “Balss maskā” pirms fināla pamet Zebra

24 komentāri

Nākamnedēļ noslēgsies vairāk nekā divus mēnešus ilgušais pārsteigumiem pilnais muzikālais šovs ”Balss maskā”, un pusfinālā tika nolemts atmaskot Zebru.

TV3 muzikālā šova ”Balss maskā” pusfinālā svētdienas, 2. maija, vakarā par nokļūšanu lielajā finālā sacentās četri dalībnieki – Fēnikss, Zebra, Saules meita un Baltais vilks.

Skatītāji un detektīvu turpināja iepazīt dalībnieku gaumi, un šajā vakarā slavenības izpildīja savas mīļākās Eiropas mākslinieku dziesma. Koncerta noslēgumā attālinātie skatītāji lēma, ka detektīvu priekšā stājas Zebra un Saules meita.

”Šis nav dziedāšanas šovs, šis ir izklaides šovs, un abi dalībnieki, neapšaubāmi, ļoti izklaidē ar savām performancēm. Pēc vairākām iekšējām apspriedēm mēs esam izlēmuši, ka šodien mēs mājās sūtīsim cilvēku, uz kura jau ir vesela darbu kaudze. Saulīte paliek, bet mājās ies Zebra,” detektīvu lēmumu paziņoja Krivenchy un solīja apēst cepuri, ja tas nebūs rolands če.

Jānis Šipkēvics minēja, ka zem maskas slēpjas maestro Raimonds Pauls, Samanta Tīna sprieda, ka tas ir reperis Prusax, Baiba Sipeniece-Gavare domāja, ka zem maskas slēpjas mūziķis Ralfs Eilands. Tomēr taisnība izrādījās Krivenchy, kurš bija pārliecināts, ka tas ir reperis, dziesmu autors un producents rolands če.

Šova gaitā roladam če vistuvāk pie sirds gājis priekšnesums, kurā viņš uzstājās kā ”Crazy Frog”. ”Tas ir pirmais mumble rap pasaulē. Tas ir specifisks hiphopa žanrs, kurā cilvēki ļoti slikti runā – tā kā ar pilnām mutēm. Mani viņš ļoti iedvesmoja repa karjerā,” atklāja rolands če.

Zem Vakara zvaigznes maskas šajā vakarā slēpās dziedātāja Aminata.

24 komentāri