tv3.lv

Šovu zvaigzne Jeļena pošas dzemdībām; ierobežojumu dēļ grūti sagādāt zīdainim nepieciešamās lietas

Šovā ”Saimnieks meklē sievu” iepazītā efektīvā Jeļena gada sākumā Turcijā apprecējās un drīz pēc tam atgriezās Latvijā, kur plāno laist pasaulē meitiņu. Kā savā ”Instagram” blogā atklāj topošā mamma, lielais brīdis tuvojas, un viņa tam ir lieliski sagatavojusies, iekārtojot skaistu istabiņu un sapērkot rozā lietiņas. Tiesa, Jeļena vēl nav izlēmusi, kur dzemdēs un no Turcijas vēl nav ieradies viņas vīrs, un ierobežojumu dēļ arī preču sagādāšana jaundzimušajam nemaz nav tik vienkārša.

2021. gada 17. februārī 10:50

Kā saviem faniem atklāj Jeļena, viņa jau gatavojas dzemdībām un sāk kravāt somu, ko ņemt līdzi dzemdējot. Jeļena ir apzinīga topošā mamma un nav atlikusi visu uz pēdējo brīdi. Jau vairāku nedēļu garumā viņa atrāda faniem autiņbiksīšu pakas un drēbītes, kas sagādātas mazulītei.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Man jau ir 33 nedēļas un jāsāk nopietni gatavoties,” stāsta iedvesmojošā ”Instagram” zvaigzne, atklājot, ka mazulītei jau sarūpējusi mini zeķītes, cepurītes, knupīšus, ekoloģiski tīru eļļiņu bērnam un citas noderīgas lietiņas. Tiesa, tā kā lielākā daļa veikalu ir slēgti, sagādāt jaundzimušajam nepieciešamās lietas ir īsts izaicinājums.

”Diemžēl, sakarā ar visu veikalu slēgšanu, šis process ir kļuvis apgrūtinošāks, nekā būtu bijis pirkt visu veikalos klātienē.

Esmu stipri vīlusies Latvijas internetveikalos, jo tajos tiek pārdotas preces, kas vispār nav un nebūs pieejamas, vai konkrētās preces ražotājs ir pārstājis savu darbību, līdz ar to, preci iegādāties nav un nebūs iespējams.

Taču šīs preces no internetveikaliem netiek izņemtas, un tiek pārdotas. Tikai pēc pāris nedēļām, kad prece jau ir sen apmaksāta, un tu jau no dienas dienā ceri sagaidīt savu sūtījumu, tev pienāk e-pastā vēstule, ka ir jāatvainojas, bet prece nebūs pieejama.

Šādos brīžos gribas rakstīt sūdzības, jo ir patērēts daudz laika, cerot un gaidot noteikto preci. Tā mums ir gadījies ar gultiņu, kad tikai pēc divām nedēļām tika paziņots, ka ražotājs konkrēto gultiņu vairs neražos. Nācās ātri piemeklēt kaut ko citu. Izvēle ir ļoti niecīga un pieticīga,” sašutumu par iepirkšanos ierobežojumu laikā pauž Jeļena.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par laimi, ideālā gultiņa tomēr iegādāta. Māmiņas istabā iekārtots arī stūrītis meitiņai, un tajā viss ieturēts maigi rozā toņos. Kā atklāj Jeļena, vēlme meitiņai visu iegādāties maigi rozā toņos, ir liels klupšanas akmens, jo Latvijas veikali pārdod mantiņas bezgaumīgos toņos.

”Bērnu rotaļlietām ir ļoti niecīga izvēle. Tiek pārdotas kaut kādas neinteresantas, spilgtas, oranžas, zaļas un daudzkrāsainas mantiņas, kuras galīgi man neiederētos pēc interjera. Taču maigu krāsu gaumīgas mantiņas atrast ir ļoti grūti,” neslēpj Jeļena.

Topošajai mammai vēl jāizlemj, kurā ārstniecības iestādē laidīs pasaulē meitiņu, kā arī no Turcijas jāsagaida vīru.

”Vīrs atlidos uz Latviju, un pirmo laiku ar bērniņu būsim šeit. Pēc tam, kad meitiņa paaugsies, tad pārvākšos jau uz turieni,” plānus atklāj Jeļena. Ģimene savu nākotni visdrīzāk veidošot Turcijā, tur viņai patīk vairāk. Taču meitiņa pasaulē tiks laista Latvijā. Kāpēc šāda izvēle, lasi TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm