tv3.lv

Spraigi sācies TV šovs ”Randiņš ar Dzelzīti”; notikusi pirmā izbalsošana

Piektdien, 6. augustā, televīzijā ”Go3” startējis jaunais iepazīšanās šovs ”Randiņš ar Dzelzīti”, kurā 12 šarmantas meitenes cīnās par slavenā aktiera Laura Dzelzīša sirdi, un jau pirmajā sērijā divām no dāmām dalība šovā noslēdzās.

2021. gada 6. augustā 12:10

Meitenes un Lauris dzīvo elegantā piejūras villā. Katrā raidījumā viņām tiek dots uzdevums, un meitene, kura tajā uzvar, var doties divvientulīgā randiņā ar Dzelzīti. Katra raidījumā beigās viena dāma, kura sevi parādījusi visvājāk, tiek izbalsota.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tomēr šis nav ierastais romantiskais iepazīšanās šovs – visu šova laiku Lauris meiteņu sejas neredz, jo skaistās būtnes viņa klātbūtnē valkā maskas.

Rūdītais vecpuisis nav romantika piekritējs. Viņš drīzāk ir ciniķis un skarbs dzīves reālists, īsts ”cietais rieksts”. Kā pats atzīst, aizvien precējies viņš nav tādēļ, ka nevienu nekad nav bildinājis.

Šova iesākumā viena pēc otras greznajā villā ieradās 12 skaistas dāmas, un meitenes sagaidīja aktieris un Dzelzīša labākais draugs Lauris Subatnieks, kurš piekritis šova laikā vecpuisim palīdzēt izstaigāt sarežģītos mīlas ceļus.

Dāmu pulciņā dažas pamanījās izcelties vairāk. Piemēram, Doloresa, kura uz randiņu ieradās kā ”Laura līgaviņa” un kameru priekšā neslēpa, ka Dzelzītī ir samīlējusies, savukārt Elīna bija nolēmusi iespaidu uz Lauri atstāt, viņam uzdāvinot sirsniņu ar savu vārdu, ko pati gatavojusi no Swarovski kristāliņiem.

Iepazīsti 12 meitenes, kas uzsākušas cīņu par Dzelzīša sirdi!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Līdz satikšanās brīdim ar pašu vecpuisi dāmām vēl bija jāpagaida, tādēļ Subatnieks meitenēm deva pirmo uzdevumu: ”Jūs esat 12, bet šajā villā ir 10 gultasvietas. Mīļās dāmas, aicinu ieņemt gultasvietas.” Kompānija nekavējoties metās spraigā cīņā par guļvietām.

Subatnieks bija cītīgi vērojis, kā meitenes tiek galā ar pirmo uzdevumu, un izdarīja secinājumus. ”Tā kā esmu Laura Dzelzīša labākais draugs, es zinu, kāda sieviete viņas ir vajadzīga. Skatoties, kā jūs cīnāties par guļvietām, man jāsaka, ka dažām no jums nebūs pa ceļam ar Lauri Dzelzīti,” dāmām paziņoja Subatnieks.

Viņš lēma, ka turpmāko dalību šovā turpinās 10 daiļavas: Evija, Linda, Līga, Doloresa, Ella, Katrīna, Santa, Elīna, Lelde un Daiga. Bet Evitai un Laurai dalība šovā noslēdzās, vēl īsti nesākusies.

Baudi šovu ”Randiņš ar Dzelzīti” televīzijā “Go3”! Nākama sērija pie skatītājiem dosies 13. augustā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm