tv3.lv

Tētu "pārmācīšanas" šova prasīgajam varonim nākas atzīt, ka no bērniem piekūst

Šonedēļ šovs Tēta nedienas Latvijā viesojas Valmierā – 34 gadus vecā IT speciālista Renāra un 27 gadus vecās Mārītes ģimenē. Pāris audzina trīs bērnus – meitu Aneti un dēlu Mariusu no Renāra iepriekšējām attiecībām un abu kopīgo dēlu Heino. Tieši Renārs ir tas, kurš dominē mājās. Vai šovs Tēta nedienas Latvijā ko mainīs pāra attiecībās un darbu sadalē?

2016. gada 1. jūnijā 22:00

Renārs un Mārīte iepazinušies ar sludinājuma starpniecību. Nu jau abu attiecības ilgst gandrīz piecus gadus, bet Renārs iestūrēt laulības ostā otro reizi tā arī nav saņēmies, kaut apzinās, ka viņa mīļotajai tas ir svarīgi. Mārīte cer uz gredzenu pirkstā, kad attiecībām būs apritējuši seši gadi. “Vajagot sievieti sešus gadus pārbaudīt. Un tad viņš nolems – ir īstā vai nav,” skaidro Mārīte.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Laikam par mani trakāka cilvēka nav,” smejot sevi raksturo Renārs. “Ar mani diezgan grūti sadzīvot, jo esmu prasīgs pret visu. Arī pret mājasdarbiem ir prasības. Es vēlos, lai māja ir tīra.” Viņš atzīst, ka arī pats mājas uzkopšanai velta laiku. Prasības ir arī pret bērniem. “Es vēlos, lai bērni izaug par kārtīgiem cilvēkiem. Par to asas diskusijas mums ir bijušas gan skolā, gan dārziņā. Es kā tēvs esot par stingru,” skaidro šova Tēta nedienas Latvijā 13. sērijas galvenais varonis, kurš gatavs pieņemt izaicinājumu turpmākās piecas dienas uzņemties rūpes par bērniem un mājas soli. Tikmēr mamma dodas pelnītā atpūtā.

Foto

Renārs nav no sliņķiem, tādēļ šova otrajā dienā, kad stājas spēkā mammas dienas kārtība, viņš paguvis arī pievērsties savam maizes darbam, kā arī izklaidēm ar bērniem. Bet trešajā dienā pastnieks atnesis piecus īpašos mammas uzdevumus – uzklāt lamināta aizsargslāni, salabot bērnistabā žalūziju un nomazgāt logus, koridorā pielikt grīdas līstes, aizvest mazo brāli pie friziera un kopā ar Aneti uztaisīt lāča masku skolai. Iespējams, bērni darba tikumu pārmantojuši no tēva, jo steidz pielikt savu rociņu, kur vien iespējams. Renārs gan uzdevumu izpildē pieļauj vienu otru improvizāciju, piemēram, pie jauna matu griezuma tiek vecākais dēls, turklāt friziera vietā viņš matus griež pats. Kamēr abi kungi priecājas par rezultātu, māsa Mariusa jaunajā imidžā velk paralēles ar… cietumnieku.

Mammas prombūtni visvairāk izjūt mazais Heino, kurš te niķojas, te parāda raksturiņu. Arī prasīgajam Renāram trešās dienas vakarā nākas atzīt, ka “raušanās uz visām pusēm”, ar ko viņš domājis bērnu audzināšanu un mājas soli, ir grūti.

Ceturtajā dienā atklājas, ka Renārs zvanījis Mārītes draudzenei, kura Jūrmalā atpūšas kopā ar viņa mīļoto. Mārīte min, ka, iespējams, Renārs vēlējies uzzināt, vai dāmas gadījumā neizklaidējas kopā ar puišiem. Pats Renārs gan atzīst, ka vēlējies vienkārši uzzināt, vai draudzene patiešām ieradusies, jo esot visai izklaidīga. “Man bija galvenais uzzināt, vai cilvēks nav pievīlis Mārīti,” skaidro Renārs, kuru gaida vēl pāris uzdevumi.

Lai sagatavotu lāča masku, tiek upurēta veikalā iegādāta rotaļlieta. Renārs lācim galvu nogriež bērnu acu priekšā, bet vēlāk gan atzīst, ka “slaktēšanu” tomēr varēja veikt kaut vai uz balkona. No “kautķermeņa” atlikušajām detaļām rodas ideja zābakiem un cimdiem, un lāča ļipa jau ir pati par sevi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Piektajā dienā pie friziera, kā prasīts uzdevumā, tiek aizvests arī mazais brālis, un līdz ar to ģimenes ceļojumam ar Tallink paredzētie 500 eiro ir nopelnīti.

“Mājas lietas var daudz ko izdarīt un nav tik traki nogurdinoši, ja bērnu nav mājās. Kad bērni bija mājās, viss gāja krietni lēnāk,” secinājis Renārs. Skaisto un krietno Mārīti tagad viņš apņēmis laist biežāk atpūsties.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm