tv3.lv

Tiesas, antidepresanti, naids un īsta mīlestība. Jurčiks atklāj, kā cīnās par saviem bērniem, izjūkot attiecībām ar viņu mammām

“Lauku sētas” uzvarētājs un šova “Jurčika ceļš” zvaigzne ir divu bērnu tēvs. Lai arī attiecības ar bērnu mammām izjukušas, Juris turpina iesaistīties savu abu bērnu audzināšanā. Atklātā intervijā ar Skaties.lv Juris atklāj, kā veidojas attiecības ģimenē, ja divi bērni aug katrs ar savu mammu un kādu viņš nākotnē redz savas ģimenes modeli.

2021. gada 26. janvārī 9:54

Kā Skaties.lv atklāj Juris, viņa meitiņa Keitija aug Zviedrijā, un Jurim ir lieliskas attiecības ne tikai ar meitiņu un viņas mammu, bet arī ar viņas jauno ģimeni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Meita Keitija piedzima trakulību laikos. Man bija 19, bet ne mirkli nenožēloju, ka man ir meita! Meita ar mammu un mammas draugu dzīvo Zviedrijā, mūsu attiecības ir lieliskas,” stāsta Juris. Ar meitu viņš ik nedēļas sazvanoties.

Ar saziņu ar dēliņa Gustava mammu viss sarežģītāk – viņu attiecības izjauca Jura narkotiku atkarība.

Jura stāstu par narkotiku atkarību 10 gadu garumā lasi TE!

Juris neslēpj, ka pēc izārstēšanās no atkarības, mēģinot atjaunot attiecības ar dēlu, komunikācija ar Mārīti – puisēna mammu nevedusies viegli.

Jautājums, kas ietilpst Jura dzīves sakārtošanas plānos – attiecību sakārtošana ar dēla māti.

“Mēs izšķīrāmies aizpagājušā gada janvāra beigās. Māte ierosināja iet pie notāra “dalīt” Gustavu,” atceras Jurčiks. Māte sākumā piedāvājusi Jurčikam tikties ar dēlu katras brīvdienas, un vīrietis sākumā tā arī braukājis – no savām mājām Dobelē pie dēla mammas uz Jēkabpili.

“Divarpus stundas vienā virzienā, un pašam arī atpakaļ jāved. 10 stundas pa nedēļas nogali man aizgāja ceļā,” rēķina Jurčiks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Drīz dēla mamma sākusi sūdzēties, ka puisēns pēc ciemošanās reizēm pie tēva kļuvis nervozs un niķīgs, un paziņojusi, ka dēlu kādu laiku nedos.

“Diemžēl es tajā brīdī biju stulbs, mazliet iedzēris. Nekad neesmu pret meiteni roku pacēlis un arī tajā brīdī zināju, ka to nedarīšu, bet gribēju pabiedēt,” atceras Juris. Nākamajā dienā, ierodoties pēc dēla, durvis viņam bijušas slēgtas.

Juris aizbraucis pie dēla mammas uz darbu, sarīkojis traci, kurā iesaistījusies policija. Atklājies, ka dēla mamma jau vērsusies policijā ar iesniegumu par draudiem.

“Panesās tiesa. Es atradu ļoti labu advokāti. Tiesa gāja četras stundas. Rezultāts – varu satikt bērnu katru otro nedēļas nogali, pats aizbraucot pakaļ un pats aizvedot atpakaļ,” stāsta Juris. Pēc tiesas viņš ilgu laiku lietojis antidepresantus.

“Sāku lūgt Dievu, katru dienu. Un es Dievam lūdzu, kaut man pazustu tas naids pret viņu, kaut es varētu dzīvot normāli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Drūmās domas pazuda, jutos atbrīvots, un sapratu – tas ir Dieva pirksts,” atceras Juris.

Sapratis, ka Dievs ir ar viņu, Juris sācis lūgties, lai beidzot sakārtojas viņa privātā dzīve.

“Es gribēju beidzot blakus normālu meiteni. Un – tinkš! Pirms “Lauku sētas” tieši parādījās. Tad sapratu, ka man nav vajadzīga tā Mārīte, bērna māti. Iepriekš biju lūdzies, lai mani ņem atpakaļ, bet tagad saprotu, ka to gribēju bērna, ne viņas dēļ.

Sajūta, ka beidzot manā dzīvē ir iestājies pozitīvais posms. Beidzot sirdī ir miers. Pats sapratu, ka ir jāpārstāj lietot antidepresantus, lai neuzsēstos uz viņiem.

Šobrīd ir tā, ka jūtos patiesi laimīgs,” priecājas Juris.

Viņa nākotnes sapņos ietilpst vēl divi bērni kopā ar mīļoto meiteni Ievu. Lai gan Juris spriež, ka paša tēvs viņa bērnībā vairāk rūpējies par saviem bērniem, nekā šobrīd pats Juris, viņš apzinās – dzīve tikai sākas, un arī viņam reiz būs sava, stabila ģimene, kura kopā būs īsts spēks.

Skaties jauno “Jurčika ceļš” sēriju un uzzini vairāk par “Lauku sētas” uzvarētāja attiecībām ar bērniem! Jauno sēriju meklē TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm