tv3.lv

TV spēlei "Superbingo" pievienojas jauna vadītāja

Svētdien, 13. jūnijā, TV3 raidījuma “Superbingo” skatītājus sveiks jaunā raidījuma vadītāja “influencere” Krista Zvirgzdiņa, kļūstot par kolēģi līdzšinējiem “Superbingo” vadītājiem Armandam Simsonam un Ligitai Miezei.

2021. gada 10. jūnijā 12:47

Krista Zvirgzdiņa raidījumam “Superbingo” pievienosies jau svētdien, 13. jūnijā, savukārt vadītāja Nora Legzdiņa no skatītājiem atvadījās jau 6. jūnijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mēs esam ļoti pateicīgi vadītājai Norai Legzdiņai par ilgstošo un profesionālo sadarbību, svētdienas rītos sveicinot TV3 skatītājus! Tā ir bijusi lieliska sadarbība vairāk nekā triju gadu garumā.

Taču no TV pasaules Nora nepazudīs, jo viņa jau vairāk nekā gadu strādā citā TV projektā kā redaktore un režisore, kā arī paralēli veido arī mūzikas klipus un iesaistās citos video producēšanas projektos. Ņemot vērā lielo darba noslodzi otrpus TV ekrānam, Nora pieņēma lēmumu turpināt attīstīties tieši šajā virzienā,” “Superbingo” vadītāju maiņu komentē raidījuma producente Kristīne Balāvina.

TV3 raidījuma “Superbingo” vadītājas “influenceres” Kristas Zvirgzdiņas (27) vizītkarte.

“Instagram” profils: instagram.com/kristazvirgzdina/

Profesionālā nodarbošanās: vizāžiste, vizuālā tēla stiliste

Izglītība: make-up māksliniece, pirmsskolas pedagogs

Hobiji: mans darbs ir mans hobijs! Ārpus tā – kvalitatīvi pavadīts laiks ar ģimeni, garas pastaigas, grāmatu lasīšana, dziedāšana, sava dārza labiekārtošana, ļoti patīk pagulēt.

Pieredze TV projektos: kā dalībniece esmu piedalījusies vairākos TV projektos, piemēram, “Latvijas Zelta talanti”, “Dziedošās ģimenes “. Kā arī esmu iepazinusi televīzijas šovu aizkulises kā grima māksliniece šovos “Ievas jaunās pārvērtības”, “Stilistu kaujas”. Veidoju make-up un matu sakārtojumus vairāku Latvijā pazīstamu mūziķu videoklipos, sadarbojos ar Latvijas labākajiem fotogrāfiem. Kā arī uzturu un attīstu savu “Instagram” platformu kā Influencere.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā tu pieņēmi lēmumu kļūt par daļu no “Superbingo”? Saņemot piedāvājumu izmēģināt savus spēkus provēs, ilgi nedomājot, piekritu! Ja dzīve sniedz man iespēju un apkārtējie apstākļi ir vēlīgi – grēks to neizmantot. Manuprāt, šī būs brīnišķīga pieredze un tās paplašinājums!

Novēlējums skatītājiem: pirmais solis ceļā uz veiksmi, manuprāt, ir veikta konkrēta darbība mērķa virzienā. Tāpēc ticu, ka kopā pavadīsim sirsnīgus, veiksmīgus un pozitīvu vibrāciju piepildītus svētdienu rītus! Lai top!

Skaties raidījumu “Superbingo” svētdienu rītos plkst. 10.00 kanālā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm