tv3.lv

TV3 iepazīšanās šovā satiekas vientuļie vecāki

32 gadus vecais jelgavnieks Jānis, kurš pēc profesijas ir mehanizators, šovā vēlējās iepazīties ar foršu, jautru meiteni, kura apveltīta ar lielisku humora izjūtu. 32 gadus vecā bērnudārza darbiniece Kristīne no Kuldīgas vēlējās satikt vienkāršu, koptu, izdarīgu puisi.

Pirms randiņa ar Jāni Kristīne pamatīgi uzfrišinājās, jo vēlējās sākt jaunu dzīvi un jaunas attiecības.

Ceļojuma laikā abiem nācās arī atbildēt uz ”Mīlas radio” jautājumiem gan par hobijiem, gan arī lietām, ko ņemtu līdzi uz vientuļu salu. ”Ja mēs ar Jāni nokļūtu uz vientuļas salas, man nav ne jausmas, cik ilgi mēs viens otru izturētu. Gan jau kāds mūs pēc kāda laika izglābtu,” sprieda randiņu šova dalībniece.

Kā atzina Kristīne, ģimenes galva ir vīrietis, bet sieviete ir atbalsts. ”Vīrietim ir jāprot nopelnīt un gudri pārvaldīt budžetu, jo man šķiet, ka brīžiem sievietēm tas baigi labi nesanāk. Gribas pašķērdēties,” izteicās Kristīne. Vietu sadalījumam ģimenē Jānis piekrita, taču finanses, viņaprāt, gan vairāk esot sieviešu lieta.

Kā atzina Kristīne, Jānis spētu būt labs ģimenes galva, jo viņam viņa ģimene rūp. ”Viņam tikai vajag to īsto pie sāniem,” piebilda TV šova dalībniece.

Randiņa turpinājumā abus sagaidīja romantisks un elpu aizraujošs pārsteigums – Kristīne un Jānis gaisa balonā pacēlās mākoņu augstumos. ”Ir vērts dzīvot un piedzīvot šādus mirkļus,” atrodoties apmēram 100 metru augstumā, atzina Kristīne.

Lai gan visapkārt valdīja skaistums, Kristīne un Jānis bija visai atsvešināti. Taču pēc piezemēšanās dāma atzina: ”Bija brīnišķīgi būt kopā vienā mazā groziņā.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Diena bija sajūtām bagāta, un abiem, ierodoties ceļojuma galamērķī, bija jāpaziņo lēmums, vai vēlas randiņu turpināt. Kristīne atzina, ka lēmumu pieņēmusi ar prātu, kaut vēlētos, ka to darīt ar sirdi. Arī Jānim lēmumu čukstēja priekšā prāts.

”Es diemžēl neturpināšu randiņu, jo mēs esam pārāk atšķirīgi, nav daudz kopīgu interešu,” paziņoja Jānis.

”Kad Jānis pateica ”nē”, es īstenībā gaidīju tādu atbildi. Protams, gribētos ”jā”, bet mums katram ir paredzēts kaut kas savs,” sacīja Kristīne un arī izlēma randiņam pielikt punktu. ”Es ticu, ka gan man, gan tev tie īsti ir, ja ne šodien, tad ir ceļā,” noslēdzot randiņu, Jānim sacīja Kristīne.

Seko līdzi notikumiem aklo randiņu šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” pirmdienās plkst. 21.45 kanālā TV3 un TV3Play. Savukārt, ja vēlies redzēt, kā turpināsies šo pāru attiecību veidošanās, skaties šova turpinājumu ”Nākamā pietura: Otrais randiņš” nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm