tv3.lv

TV3 jaunā attiecību spēle Precētie pret brīvajiem sola karstu sacensību

Pavasaris TV3 sāksies ar karstasinīgu jaunumu – attiecību spēli Precētie pret brīvajiem, kur visu noteiks viltība un šarms! Katrā raidījumā brīva un izskatīga meitene dosies uz trim dažādiem randiņiem, lai atrastu savu sirdsdraugu. Puiši gatavos pārsteigumiem pilnas vakariņas, flirtēs un centīsies savaldzināt meiteni. Tikai ir viens āķis – divi no trim puišiem ir precēti un tikai viens brīvs. Vai meitenei izdosies atmaskot meļus un atrast brīvo puisi? Izbaudiet jauno attiecību spēli Precētie pret brīvajiem, kurā sievas vīriem ļaus pārkāpt visas robežas – no 4.aprīļa pirmdienās plkst. 21:00 TV3 un TVPlay!

2016. gada 22. martā 12:15

Kupls skaits pretendentu

Pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem Latvijā ir 435 000 neprecētu vīriešu un 397 000 neprecētu sieviešu. Jāuzteic visi drosmīgie, kuri uzdrīkstējās un pieteicās šai aizraujošajai spēlei – kopumā anketu portālā Skaties.lv aizpildīja vairāk nekā 400 dalībnieki no visas Latvijas. Vislielākā aktivitāte bija vērojama Valentīna dienā, kad īpaši sarosījās ne tikai brīvi jaunieši, bet arī piedzīvojumu kāri pārīši. Pārrunās ar potenciālajiem dalībniekiem atklājās, ka brīvie meklē piedzīvojuma garu un jaunas attiecības, savukārt precētie – adrenalīnu un, kā daudzi norāda anketā – piedalīties spēlē viņiem nozīmē attiecību stiprināšana ar piedzīvojumu garšu. Pieteikties spēlei tika aicināts ikviens, sākot no 18 gadus veciem jauniešiem līdz pat sirmgalvjiem, galvenais nosacījums – lai sirdī mājo iepazīšanās prieks!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Spalvas un emocijas ies pa gaisu!

Katrā raidījumā meitenes izmantos šarmu un viltību visā krāšņumā, lai pieķertu meļus un izvēlētos brīvo puisi! Pirmajā raidījumā uz randiņiem ar trim puišiem Ingusu, Dairi un Gintu dosies šarmantā un pašpārliecinātā tumšmate Kristīne, kurai visvairāk par visu riebjas meli. Kristīne ir gatava atmaskot krāpniekus un, ja nu kas, tad nebaidās nonākt arī aci pret aci ar precēto puišu sievām. Un jau pirmajā raidījumā sievas pacietības mērs būs pilns – mutuļos greizsirdība un situācija, kurā nonāks viens no precētajiem, nebūs apskaužama. Raidījums būs pārsteigumiem piepildīts, netrūks ne smieklu, ne āķīgu un komisku situāciju, kad meitenes puišu mājās atradīs arī dažādas pikantas lietas!

Ja brīvajiem puišiem savās mājās atliks vien mulst par atrastajām mantām, tad precētie pāri savas ģimenes ligzdiņas pārvēršanai būs pielikuši lielas pūles un ne vienmēr izdosies noslēpt visas laulības dzīves liecības. Tas nav viss – puiši gatavos ēdienus un kopā ar sievām plānos labākās stratēģijas meitenes savaldzināšanai. Lai arī sievas noteiks stingras vīru flirta robežas, gadīsies arī pārsteigumi un vīri kritīs kārdinājumā. Pirms dalības šovā sievas devušas vīriem atļauju savaldzināt citu sievieti, taču, sastopoties ar realitāti, viņu emocijas un greizsirdība sitīs augstu vilni.

Ja Jums līdz šim ir licies, ka latvieši ir kautrīgi, tad nebūt nē, jo raidījuma notikumi vairākkārtīgi apgāž šo apgalvojumu! Būs dejas, skūpsti, pliko selfiji, kaislības vannā, lidojums ar deltaplānu un pat bildinājums! Vēl vairāk pikantuma un jautras emocijas raidījumiem piešķirs Latvijā iemīļota TV šovu vadītāja Valtera Krauzes aizkadra komentāri.

Balva – motivējoša

Spēles finālā meitene aicina visus trīs puišus uz randiņu restorānā, lai pēdējo reizi provocētu puišus, uzdodot virkni pikantu jautājumu, un izvēlētos vienīgo – brīvo puisi. Ja izvēle ir pareiza, tad meitene kopā ar brīvo puisi saņem dāvanu karti 1000 eiro vērtībā no tirdzniecības centra Spice. Ja meitene kļūdās un izvēlas vienu no precētajiem puišiem, tad balvu saņem šis puisis ar mīļoto sievu.

Skatieties Precētie pret brīvajiem no 4. aprīļa pirmdienās plkst. 21:00 TV3 un TVPlay!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm