TV3 jaunajā šovā "Šefu gaidījāt?" slavenības gatavos kopā ar šefpavāriem

Kas ir nepieciešams labam vakaram? Labs ēdiens un laba kompānija. Tieši to skatītāji redzēs jaunajā gatavošanas raidījumā “Šefu gaidījāt?”, kas būs skatāms kanālā TV3 no 6. februāra.

23. janvārī 14:22

Latvijā atzītie šefpavāri Raimonds Zommers vai Māris Jansons dosies pie kādas Latvijā zināmas personības, lai kopā pagatavotu trīs kārtu vakariņas raidījuma varoņu draugiem, kolēģiem vai ģimenes locekļiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirms ķerties pie ēdienu pagatavošanas, šefpavāri ieradīsies slavenību mājās un izpētīs, ko gaidāmajām vakariņām var atrast viņu ledusskapjos, tikai pēc tam dosies uz veikalu, lai iegādātos iztrūkstošos produktus. Skatītāji varēs smelties iedvesmu un uzzināt daudz ko jaunu, jo gatavošanas laikā šefpavāri dalīsies savos amata noslēpumos, lai ikviens savās mājās varētu pagatavot ēdienu, kas garšo kā restorānā. Vakara noslēgumā pagatavotie ēdieni tiks pasniegti raidījuma varoņu viesiem.

Šis raidījums būs interesants ne vien skatītājiem, jo ļaus uzzināt dažādus ēst gatavošanas meistarstiķus no šefpavāriem, bet arī pašiem šefpavāriem. “Šis šovs sniedz man iespēju katru dienu viesoties citā virtuvē, iepazīties ar interesantiem cilvēkiem, kopā gatavot, smieties un secināt, ka mums visiem apkārt ir daudz brīnišķīgu cilvēku, kuriem pateikt paldies,” saka Raimonds Zommers.

Reizēm šefpavāri saskarsies ar īstiem izaicinājumiem, mēģinot pagatavot ēdienus, lai tie atbilstu visu viesu gaumei, bet reizēm varbūt arī paši iemācīsies ko jaunu no raidījumu varoņiem. “Šī ir lieliska iespēja gan iepazīt jaunus cilvēkus, gan izpētīt viņu ēšanas un gatavošanas paradumus. Katrs raidījums ir arī profesionāls izaicinājums – varam mācīties viens no otra,” atzīst šefpavārs Māris Jansons.

Piedzīvojumi virtuvē, šefpavāru ieteikumi un pārsteidzoši atklājumi, lai pagatavotu īpašas vakariņas – to visu skatītāji redzēs jaunajā gatavošanas šovā “Šefu gaidījāt?” no 6. februāra no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 18.10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm