tv3.lv

TV3 randiņu šovā iespēju kopā pavadīt nakti izmanto arī diriģente Lidija un kāzu muzikants Jānis

12. aprīlī 13:01

Pirmdienas, 11. aprīļa, vakarā pie kanāla TV3 skatītājiem atkal devās notikumiem bagātais iepazīšanās šovs “Nākamā pietura: Mīlestība”, un šajā raidījumā pirmā satikšanās veiksmīga izrādījās diriģentei Lidijai un topošajam kāzu muzikantam Jānim.

20 gadus vecā Lidija randiņu šovā vēlējās iepazīties ar džentlmeni, kurš ir sirsnīgs, jauks, godīgs. 22 gadus vecais Jānis no Višķu pagasta vēlējās satikt foršu, strādīgu, izpalīdzīgu, saprotošu meiteni, kas apveltīta ar labu humora izjūtu.

“Sirsniņa pukstēja straujāk, kad ieraudzīju,” pirmo iespaidu par Lidiju atklāja Jānis. Arī meitenei par puisi palika pozitīvs iespaids.

Abi ātri atrada kopīgu valodu, jo jauniešu aizraušanās ir mūzika. Drīz vien radās iespēja iepazīties vēl tuvāk, lecot jestrā dejā. Atklājās, ka Jānis ir labs dejotājs, un šajā uzdevumā puisis uzņēmās vadību, lai abi procesu pilnībā izbaudītu. “Mums saskanēja,” secināja Lidija.

“Kā mēs zinām, ja partnerība veidojas dejā, tad tā var veidoties arī dzīvē,” sacīja attiecību pētniece Anna Šteina.

Brauciena turpinājuma “Mīlas radio” neklusēja un interesējās, kurš šajā radošajā tandēmā ņemtu virsroku. “Mūzika tieši sadraudzē, tā nekonfliktē,” atzina Lidija.

Bija pienācis laiks abiem mainīties vietām. Lidija, kura nesen nokārtojusi autovadītāja apliecību, sēdās pie stūres, bet Jānis blakus sēdētāja krēslā ķērās pie ģitāras, un abi vienojās kopīgā dziesmā. “Tas brīdis bija garastāvokli uzlabojošs,” atzina Jānis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Visbeidzot Lidija un Jānis ieradās ceļojuma galamērķī, kad abiem vajadzēja paziņot, vai randiņu vēlas turpināt. Abi vienojās, ka kopā pavadījuši aizraujošu un skaistu dienu.

“Es esmu pieņēmis lēmumu, ka labprāt turpinātu burvīgo vakaru kopā ar tevi,” randiņu kopā ar Lidiju turpināt bija gatavs Jānis. Arī Lidija bija nolēmusi iepazīšanos ar Jānis turpināt.

“Iespējams, mūzikas vilnis vai sadejošanās dzirksteli uzšķīla, un kas zina, varbūt ugunskurs kursies vēl ilgi,” raidījuma izskaņā sprieda attiecību pētniece Anna Šteina.

Seko līdzi notikumiem aklo randiņu šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” pirmdienās plkst. 21.45 kanālā TV3 un TV3Play. Savukārt, ja vēlies redzēt, kā turpināsies šo pāru attiecību veidošanās, skaties šova turpinājumu “Nākamā pietura: Otrais randiņš” nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm