tv3.lv

TV3 randiņu šova trešā sezona vainagojusies ar pieciem jauniem pāriem

”Nākamā pietura: Mīlestība” noslēgumā randiņus turpināt nolēma visi trīs pāri, un šova pielikumā ”Nākamā pietura: Otrais randiņš”, kas skatāms Go3, skatītājiem iespējams sekot līdzi 20 gadus vecās Emīlijas un 23 gadus vecā Mārča attiecību attīstībai.

Emīlija bija likusi aiz auss, ka vīriešiem mīlestība iet caur vēderu, un randiņa laikā Mārci piebaroja ar gardām maizītēm. Sarunas ar ”Mīlas radio” sprēgāt sprēgāja. Randiņa turpinājumā abi ķēra pamatīgu adrenalīna deva. Un visbeidzot jaunieši teica jāvārdu randiņa turpinājumam.

Emīliju un Mārci pārsteidza grezni apartamenti, atlika vien saplānot, ko kopīgi sadarīt. Kad pāris viens otru bija izdaiļojuši ar mākslīgajiem tetovējumiem, bija laiks gastronomiskām baudām un romantiskam noskaņojumam. ”Par pirmo randiņu un daudziem pārējiem citiem,” šampanieša glāzi par cerību uz jaunām attiecībām pacēla Mārcis.

Kad pēc pirmā randiņa bija pagājušas vairākas dienas, Emīlija un Mārcis satikās atkal, lai pieņemtu lēmumu doties uz trešo randiņu vai tomēr nē.

Abu starpā virmoja simpātijas, ko apliecināja arī kopīga nākotnes plānu kalšana. ”Es ļoti ceru, ka mēs drīz atkal tiksimies bez kamerām,” pauda Mārcis. Abi vienojās, ka labprāt dotos atpūsties uz bāru un kopā nosvinētu Jāņus.

”Par jaunu sākumu,” otrā randiņa noslēgumā jaunieši lēma attiecības veidot arī dzīvē.

Emīlija un Mārcis ir piektais pāris, kuriem dalība ”Nākamā pietura: Mīlestība” vainagojusies ar jaunu attiecību sākumu. Palikt kopā pēc otrā randiņa lēma arī Silvija un Andris, Annija un Olafs, Diāna un Aivis un sezonas atklāšanā iepazītie Maija un Sandis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm