tv3.lv

TV3 randiņu šovs kopā saved vēl trīs pārīšus

23 gadus vecais students Mārcis no Mārupes šovā vēlējās satikt meiteni, kura ir foršs sarunu biedrs, ir smukiņa, ar labu gaumi un klausās foršu mūziku. Viņa randiņa partnere bija 20 gadus vecā vidusskolniece Emīlija no Ventspils, kura vēlējās satikt komunikablu puisi, jo pati ir kautrīga.

”Man nebija ne jausmas, ko es gaidīju, bet tas ir tas, ko es vēlējos sagaidīt,” pirmo reizi ieraugot Emīliju, sajūsminājās Mārcis. Jaunieši neturēja sveci zem pūra un viens otram veltīja komplimentus par ārieni.

Jau brauciena iesākumā Emīlija sprieda, ka abiem ir daudz kopīga. Tādēļ randiņš izvērtās dzirkstošām sarunām bagāts.

Emīlija dzimusi pavāru ģimenē, tādēļ Mārci bija nolēmusi palutināt ar pašas gatavotām maizītēm. Puisim nelielais mielasts gāja pie sirds.

Lai gan Emīlija neslēpa, ka viņai ir bail no augstuma, šovā viņai bija iespēja tās pārvarēt, izbaudot lēcienu ar izpletni. ”Ja būs otrais randiņš, es nezinu, kā šo var pārspēt,” sajūsminājās Mārcis, bet Emīlija atzina, ka lēktu vēlreiz. ”Tas noteikti mūs satuvināja,” turpināja Mārcis.

Kad Emīlija un Mārcis bija nokļuvuši ceļojuma galamērķī, viņiem bija jāpaziņo lēmums, vai randiņu turpināt vai iet katram savu ceļu. Pieņemt lēmumu abiem nebija grūti, un abi lēma randiņu turpināt un pavadīja kopīgu nakti luksus apartamentos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Randiņā devās arī 29 gadus vecais brīvmākslinieks Mārtiņš no Rīgas un 36 gadus vecā rīdziniece Kristīne.

Kristīne atzina, ka viņa kaut reizi mūžā gribētu izbraukt ar jahtu, un tieši tāda iespēja abiem tika dota randiņu šovā. Baudot šampanieti un uzkodas, Mārtiņš beidzot nodemonstrēja savas repošanas prasmes, ko iepriekš bija reklamējis.

”Ko tik mēs nerunājām brauciena laikā! It kā runājām par visu kaut ko, tajā pašā laikā ne par ko, un tā ir fantastiska sajūta, kad tu esi tikko iepazinies ar cilvēku, kuram tu vari jautāt jebko, un tev ir interesanti,” atzina Kristīne.

Randiņa turpinājumā abi arī uzspēlēja asociāciju spēli, un Kristīne priecājās, cik daudzos gadījumos abiem tās izrādījās līdzīgas vai pat identiskas.

Ierodoties brauciena galamērķī, Kristīne un Mārtiņš lēma dot iespēju iepazīties vēl tuvāk. ”Pavisam noteikti es nevaru teikt simtprocentīgi ”jā”, bet es nevarētu teikt arī simtprocentīgi ”nē”, jo es tomēr cilvēku tikko iepazinu,” vēlāk lēmumu skaidroja Mārtiņš.

20 gadus vecais students Jānis no Mārupes šovā vēlējās satikt saprotošu meiteni ar humora izjūtu un saviem mērķiem dzīvē. 21 gadu vecā studente Agnija no Vecumniekiem randiņā vēlējās iepazīties ar sportisku puisi, kurš būtu arī spontāns.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Brauciena laikā Jānis un Agnija atzina, ka mūsdienās jauniešiem vislielākās iespējas iepazīties ir draugu lokā vai Vecrīgā, bet internets esot noiets etaps.

Jauniešus par dažādām tēmām iztaujāja arī ”Mīlas radio”. Abi apstiprināja, ka izrādīt jūtas ir stilīgi, dziedāt karaoke ir forši, savukārt zīme esot tas, ka abu zeltnešos mirdz pa Nameja gredzenam.

Randiņa turpinājumā jauniešiem bija sarūpēts kopīgs uzdevums – abi sēdās kamieļa mugurā, bet vēlāk pabaroja dzīvniekus. Kā sprieda Agnija, kopīgais piedzīvojums abus atvēra emocionāli. ”Pēc tam mašīnā gribējām vēl vairāk pļāpāt par dzīvi,” atzina Agnija. ”Dzīvnieki satuvina”.

Kopā pavadītais laiks Agnijai un Jānim šķita aizraujošs, tāpēc abi izlēma randiņu turpināt, lai varētu viens otru iepazīt vēl vairāk.

Kā secināja Agnija, Jānis noteikti ir kandidāts, ar kuru viņa labprāt dotos arī uz otro randiņu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm