tv3.lv

Un šovs var sākties – “Lauku sēta” 1. sērija noslēgusies ar pirmajiem mini‑kašķiem un intrigām

Šovakar kanālā LNT varēja vērot jaunā šova “Lauku sēta” jaunākās sezonas pirmo sēriju, kurā iepazināmies ar visiem dalībniekiem, kā arī apstākļiem, kādos viņiem būs jāpavada turpmākais šova laiks.

2014. gada 4. septembrī 22:10

Pirms sākam šovu, jāiepazīstina ar tā sastāvu, vai ne? Raidījuma vadītājs Aleksandrs Riekstiņš devās Alojas virzienā, kur kā pirmo apciemoja Inesi Drevinsku Puikulē. Pēc tam Aleksandrs brauca pretī pilsētai ar rītdienu, Ventspilij, kur sastapa 53 gadus veco Maigoni. Sarmīte Biezuma dzīvo meža vidū Aizkrauklē, kas raidījumam vadītājam sagādāja nelielas problēmas. Edgars Bezšapočņikovs nāk no Valkas puses, kur viņš kopā ar Riekstiņa kungu uztaisīja “dragreisu” ar traktoriem, kā arī izvilka lielu akmens bluķi no zemes. Atgriezāmies Kurzemē, lai paķertu Anitu Šulcu, kura nupat bija ieradusies no vietas, kur viņa strādā – Velsas. Devāmies pa Kurzemi ziemeļu virzienā pie Anda no Talsiem. Toties otrā Latvijas galā, Kocēnos, pie Valmieras dzīvo novada domes darbiniece Elīna Ņikitina. Ciemojoties pe Zigurda, Aleksandrs paspēja tieši uz karaliskām vakariņām ar viņa ģimeni, pēc kurām viņš pastāstīja par saviem nākotnes plāniem. Kaivē mūs sagaidīja pirts, kur jau “pa pliko” sēdēja Didzis. Sanāca arī pamakšķerēt un jaunais puisis deva padomus meiteņu “copēšanā”. No ūdens iznākot viņa draudzenei, jau izskanēja teksts: “Nekādas “Lauku sētas” nebūs!”. Pēdējā pieturvietā nonācām Vērgalē, kur bija dzirdamas akordeona skaņas no Egitas puses.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Un tad beidzot arī pienāca brīdis nonākt “Zaķīšos”, kur dalībnieki ieradās ar Aleksandra un saimniecības īpašnieka Zigmunda Zaķa džipu. Dalībniekiem tika ieradīti apartamenti un beidzot arī viņi aptvēra, kādā bardakā nonākuši, un cik daudz šeit ir jāizdara…

Neiztika arī bez pirmajām aprunāšanām, intrigām un arī nelieliem konfliktiem, taču viss sāksies tikai nākamajā nedēļā, kad dalībnieki dosies kaujā par galveno balvu – 90 zirgspēku Zetor traktoru no Agrimatco Latvia. Tiekamies jau nākamceturtdien LNT kanālā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm