Una Ulme pēc atmaskošanas izsaka versiju, kurš varētu uzvarēt “Balss maskā”

4 komentāri
Una Ulme pēc atmaskošanas izsaka versiju, kurš varētu uzvarēt “Balss maskā”
PUBLICITĀTES FOTO

Svētdienas, 7. marta, vakarā kanālā TV3 un televīzijā Go3 pirmizrādi piedzīvoja muzikālā šova “Balss maskā” otrā sezona. Uz skatuves pirmos pavedienus atklāja un priekšnesumus sniedza sešas košas maskas.

Sezonas atklāšanas raidījumā pirmos pavedienus atklāja seši dalībnieki – Spēkavīrs, Zilais Pūķis, Saules Meita, Baltais Vilks, Sēne un Siļķe Kažokā. Kā pirmo detektīvi atmaskoja Zilo Pūķi, zem kura maskas slēpās žurnāliste Una Ulme.

Jautāta, vai piekrīt apgalvojumam, ka ir labi būt pirmajam kosmonautam, jo to atceras, Una Ulme raidījumā “900 sekundes” atzīst: “Mēs jau par to smējāmies – atceras pirmo un pēdējo. Tā kā līdz pēdējam daudz izredžu man tikt nebija, tad es ar godpilno pirmo.”

Una atklāj, ka īpašas emocijas viņai sagādājusi viņai izvēlētā maska: “Zilā ir mana mīļākā krāsa, un tad, kad es ieraudzīju pūķa masku, es vispār apraudājos. Nesapratu, kā kaut ko tik precīzu manai būtībai ir iespējams radīt.”

Zilais Pūķis skatītājus priecēja ar Kailijas Minogas dziesmu “In your eyes”, un Una atzīst, ka vēlējusies, lai priekšnesums ir enerģisks:

“Lai es tajā varu izšaut savu salūtu, un, manuprāt, man tas brīnišķīgi izdevās. Katrā gadījumā esmu ļoti lepna par to, ko es esmu izdarījusi.”

Žurnālistei pēdējie divi mēneši pagājuši, dziedot pa pāris stundām dienā vismaz četras reizes nedēļā, jo viņa apzinājās savas balss dotības.

Piedalīšanās šovā viņai bijis kā mācību posms. “Tas bija iemesls, kāpēc es piekritu. Es sapratu: ja es teikšu “jā”, tad es atkal kāpšu ārā no savas komforta zonas un mācīšos dziedāt.

Dziedāšanu es nemetīšu malā. Mums izveidojusies brīnišķīga sadarbība ar manu vokālo pedagoģi, un mēs turpināsim,” stāsta Ulme.

Una arī atklāj, kas viņai ir vislielākā intriga: “Man ir neliela “škrobe” uz Spēkavīru, kurš duelī mani vinnēja un apturēja mani no tikšanas tālāk. Es gribu zināt, kas viņš ir.

Man ļoti patīk Saules meita. Es domāju, ka viņa tiks līdz pašam galam.”

4 komentāri