Usmanova arestētā villa un dārgie koraļļi: Roberto Meloni viesmīlība Sardīnijā

Ceturto nedēļu nākamās paaudzes televīzijas Go3 skatītāji var sekot ceļojumam apkārt Sardīnijai kopā ar Roberto Meloni, mākslinieci Elitu Patmalnieci un televīzijas personību Rūtu Dvinsku.

2022. gada 13. jūlijā 15:16

Jaunākajā epizodē “Roberto. Ar mīlestību no Sardīnijas” Rūta un Roberto viesosies Marina di Porto Cervo, kas ir viena no Vidusjūras vislabāk aprīkotajām un viesmīlīgākajām jahtu piestātnēm, kas atrodas slavenajā Costa Smerelda.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Roberto tikai nosmej: “Ja jums sanāks “ieguglēt” vārdu Porto Cervo, tad jūs redzēsiet, ka pa šo ielu vasarā staigā tādas zvaigznes kā Meraija Kerija, Eltons Džons, Rūta Dvinska un Roberto Meloni.”

Noskaidro vai Rūtai un Roberto izdosies aplūkot Usmanova villu, kas šobrīd ir arestēta saistībā ar sankcijām pret Krieviju.

“Tāpat viņam ir arī divas jahtas, kas arī tika atņemtas. Un mēs meklēsim arī tās, jo mums ir visas tiesības kā nakšņot villā, tā arī izbraukt ar Usmanova jahtu,” teic Rūta.

Elita, kā liela iepirkšanās entuziaste, beidzot tiek pie šopinga pauzes. Uz jautājumu vai Elita mīl Sardīniju, viņa apstiprinoši atzīst: “Jā, ļoti. Viss, kas ir riņķī, skaisti. Kalni…Tā ir jūra un brīvība.”

Viesojoties Is Arutas pludmalē, kas ir viena no skaistākajām kvarca graudu pludmalēm pasaulē, Elita no aizkustinājuma apraudās: “Tas ir kaut kas neticams!”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sarkanais zelts jeb koraļļi, kā tos audzē, kāpēc rotas no tiem darinātas ir tik dārgas, noskaidros Algēro pilsētā.

Katrā epizodē iepazīstam kādu latvieti, kuru savaldzinājusi Sardīnija – uzzini, kurš tas būs šoreiz?

Īpašs pārsteigums tieši Go3 skatītājiem – ekskluzīvi ir pieejamas arī 10 aizkadru epizodes “Roberto no Sardīnijas. Necenzēts”, kurās var ieskatīties  filmēšanas procesā, raidījuma veidošanas komandas aizkadru dzīvē, baudīt skaļākos smieklu, kā arī asaru brīžus. Pikanti, necenzēti kadri, kas tā arī nenonāca raidījumā, bet tev ir iespēja tos redzēt Go3. Kas notiek, kad 8 pieaugušie pavada 15 dienas kopā apceļojot Vidusjūras pērli plecu pie pleca 30 grādos? SKATIES tikai Go3.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm