Vai skaistais mīlasstāsts galā? Eglīte pēc nakts viesnīcā kļuvusi vēsa pret Mairi

48 komentāri
Vai skaistais mīlasstāsts galā? Eglīte pēc nakts viesnīcā kļuvusi vēsa pret Mairi
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Kopš šova ”Piecērt Eglītei” filmēšanas pagājis mēnesis, Eglīte ar izvēlēto Mairi kopā izbaudījuši galveno balvu – trīs greznas dienas ”Wellton Riverside SPA Hotel”. Skaties.lv aicināja abus uz sarunu, lai noskaidrotu, vai abi turpinās tikties.

Eglīte, runājot par attiecībām ar Mairi pēc kopā pavadītām SPA brīvdienām, vairs nav tik dedzīga kā iepriekš. Arī kopīgajā fotosesijā skaistule, kura šova laikā ļāvās ļoti pikantiem kadriem un ļāva zēniem sevi apčamdīt, nevēlas stāvēt pārāk tuvu Mairim un atraida viņa uzmanības apliecinājumus.

‘’Paskatīsimies, kas sanāks. Domāju, ka Mairis godam nopelnīja uzvaru ‘’Piecērt Eglītei!’’,’’ politkorekti uz jautājumu par attiecību turpinājumu atbild Līga. Arī Mairis ir izvairīgs.

‘’Nekas nav akmenī kalts – uz karstām oglēm neko nevajag bērt. Mums viss iet lēnām. Sākums ir foršs un patīkams,’’ tā Mairis.

Vismaz viens vienojošs elements abiem ir, un tā ir slava. Abi pozitīvi izsakās par to, ka gan viens, gan otrs Latvijā ir atpazīstami.

Eglīti Latvija pazīst kā ‘’Lauku sētas’’ un nu jau arī ‘’Piecērt Eglītei!’’ zvaigzni, bet Mairis reizēm nevarot mierīgi iet pa ielu, jo viņu pavada skatieni, kuri atpazīst puisī dzejnieku un šova ‘’Mīlas kruīzs’’ dalībnieku.

Eglīte kautrīgi spriež, ka nekādus īpašos skatienus abu virzienā nav pamanījusi, taču Mairis gan jūtot slavu!

‘’Jā, ir iespējams izveidot attiecības šovā. Man gan grūti saprast vīriešu psiholoģiju. Reizēm vīrieši uztraucas par manu atpazīstamību, ir greizsirdīgi,’’ spriež Eglīte.

Mairi gan Eglītes slava nesatraucot – puisis pats esot tam izgājis cauri!

‘’Pie tā var pierast! Man personīgi bija tā, ka meitene psiholoģiski vispār nevarēja pieņemt to, ka sabiedrībā mani atpazīst.

Meitene atteicās ar mani kaut kur iziet, zinot, ka mani fotografēs, atpazīs. Neparko! Un ja vēl kāda fane uzraksta, ka jūsmo par manu darbību – skatījums bija ļoti negatīvs,’’ stāsta Mairis. Tieši tāpēc viņam patīk, ka Eglīte pati jau ir populāra un viņu Maira slava nebaida.

Pagaidām abu attiecības iestrēgušas iepazīšanās stadijā – Mairis neslēpj, ka ļauj Eglītei doties uz randiņiem arī ar citiem vīriešiem, un Eglīte neslēpj, ka šo atļauju ar prieku izmantos.

Mīlas trijstūris? Mairis dod atļauju Eglītei tikties arī ar Gunāru

48 komentāri