”Vai tiešām viņa varētu būt šeit?” Samanta Tīna pārliecināta, ka atminējusi, kas slēpjas zem Fēniksa maskas

11 komentāri
”Vai tiešām viņa varētu būt šeit?” Samanta Tīna pārliecināta, ka atminējusi, kas slēpjas zem Fēniksa maskas
PUBLICITĀTES FOTO

Muzikālā šova ”Balss maskā” ceturtajā raidījumā skatītāji un detektīvi turpināja tuvāk iepazīt dalībniekus, un šajā vakarā viņi izpildīja savas pirmās mīļākās dziesmas. Fēniks – šova dalībnieks, kura spārni vienaldzīgu neatstāj, – grupas ”Duran Duran” hitam ”Ordinary World” piešķīra pavisam jaunu skanējumu.

”Būt uz skatuves – tas ir manas dzīves lielākais laimests, tādēļ es baudu katru sekundi, ko varu pavadīt arī šajā trakajā masku ballē. Bet Fēnikss nav tikai spožas spalviņas vien – mana somiņa ir zinību pilna. Interesanti, man kā vēsturniecei, vieta atrodas arī uz akadēmiskās skatuves.

Viena lieta gan man ļoti nepatīk – tie ir vērtējumi. Jebkāda veida atzīmes nogalina manu radošo modžo. Tādēļ es tik ļoti izbaudu Fēniksa ādu. Varu atdzimt un katru reizi celties spārnos no jauna. Šeit, augstāk par citiem, es jūtos īstajā vietā. Saturies, pasaule! Šī Fēniksa lidojums būs leģendārs,” par sevi atklāja Fēnikss.

Kā sprieda Jānis Šipkēvics, viņam šķiet, ka Fēnikss ir atlidojis no operas skatuves. ”Mums tikai jātiek skaidrībā, kurš šādu tīrradni mums ir atgādājis,” atzina Šipkēvics. ”Visaugstākā līmeņa priekšnesums.”

”Ja man ir taisnība, šī brīnišķīgā dāma, kas stāv mums priekšā, ir izpelnījusies pasaules slavu. Es sev visu laiku uzdodu jautājumu: vai tiešām viņa varētu būt šeit?” izteicās Samanta Tīna. ”Man šķiet, ka es atkal esmu simtprocentīgi pārliecināta,” par to, ka atminējusi, kas slēpjas zem Fēniksa maskas, sacīja Samanta. Viņas minējums – tā ir Elīna Garanča.

Kā domā tu?

11 komentāri