Vai zem Zvirbuļa maskas slēpjas ”Talantu fabrikas” leģenda – Mežciema Edijs?

9 komentāri
Vai zem Zvirbuļa maskas slēpjas ”Talantu fabrikas” leģenda – Mežciema Edijs?
PUBLICITĀTES FOTO

”Balss maskā” ”Spilvenā raudamo dziesmu vakarā” Zvirbulis  pārsteidza ar īpaši romantisku numuru – klasisko “Fly Me To The Moon”, ko papildināja dejotāji un grezna atmosfēra. Spožais numurs un jaunie pavedieni lika detektīviem krasi mainīt prognozes. Vai zem Zvirbuļa maskas slēpjas zvaigzne no slavenās ”Talantu fabrikas”?

”Man gribētos teikt, ka es joprojām esmu ļoti pārliecināta, ka tas ir Justs. Jo nu pilnīgi audiāli balss tembrs – es pat teiktu – viens pret viens,” pie sava paliek profesionālā detektīve Samanta, kura spēles ietvaros jau ”atmaskojusi” vairākus dalībniekus.

Taču ir kāds bet! ”Tas viss neiet kopā ar to, ko viņš mums stāsta!” neizpratnē Samanta, kura, spriežot pēc pavedieniem, sliecas domāt, ka zem maskas tomēr slēpjas kāds ”nobriedušāks” personāžs.

Arī Baiba Sipeniece-Gavare neslēpj, ka šī dziesma ”uzvedusi uz pavisam citas takas”.

Kā pēc dziesmas izvēles spriež Jānis Šipkēvics, Zvirbulis varētu būt Normunds Rutulis. Samanta nu mainījusi domas un ”Justu” uzskata par Daumantu Kalniņu, un šai prognozei pievienojas arī Baiba. Savukārt Krivenchy spriež, ka tas ir leģendārais Mežciema karalis Edijs Melnis no ”Talantu fabrikas”.

Kā domā tu?

9 komentāri