Vasaras ‘’karstākais’’ iepazīšanās šovs ir klāt! ‘’Piecērt Eglītei!’’ 1. SĒRIJA

Agnese Drunka

Autors: Agnese Drunka

56 komentāri
Vasaras ‘’karstākais’’ iepazīšanās šovs ir klāt! ‘’Piecērt Eglītei!’’ 1. SĒRIJA
OKSANA DŽADANA, F64

Tas mirklis ir klāt – sarunu bārā ‘’RŪM’’ ieradusies ‘’Lauku sētas’’ zvaigzne Līga Eglīte, lai izbaudītu pirmo randiņu šova ‘’Piecērt Eglītei!’’ ietvaros. Par Eglītes simpātijām cīnīties ieradušies trīs brīnišķīgi puiši: Toms, Pauls un Nauris. Kuru izvēlēsies Eglīte? Skaties.lv piedāvā baudīt pirmo šova sēriju.

Puiši, ieradušies sarunu bārā ‘’RŪM’’, ir nedaudz satraukušies – ne katru dienu jāstājas kameru priekšā un jābauda šāds piedzīvojums. Toms neslēpj, ka, lai ierastos uz vakara tikšanos, no Gulbenes izbraucis jau rīta agrumā.

Vairāk par puišiem lasi TE!

Taču satraukumam nav pamata – Tomam, Naurim un Paulam sagatavoti dažādi pārbaudījumi, lai Eglīte viņus vairāk iepazītu.

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj puiši, viņus Eglītē visvairāk uzrunā viņas unikālā personība, augums un dzirkstelīte acīs. Eglīte apzinās savus trumpjus – uz pirmo randiņu viņa izlēmusi izcelt acis un dekoltē zonu.

Kā jau randiņos, viss sākas ar sarunām. Lai tās vieglāk raisītos, ‘’RŪM’’ līdzīpašnieks Ernando Gamarra personīgi sveic kompāniju ar tikšanos, kas sakrīt arī ar sarunu bāra atkalatvēršanas svētkiem, un ceļ galdā kokteili ‘’Untold Story’’.

Dzēriens būs neparasts garšas baudījums pat izsmalcinātākajiem kokteiļu cienītājiem. ‘’Untold Story’’ ir ‘’RŪM’’ vecākā bārmeņa Dāvida Hilmaņa oriģināldzēriens. Kokteilis ar neparastu garšu un patīkami asu pēcgaršu. Šī kokteiļa galvenās garšas veido paprikā noturēta ‘’Rooster Rojo’’ un greipfrūtu sula.

Pirmajā randiņā šādu kokteili izvēlēsies par sevi pārliecināti cilvēki, dzīves baudītāji un tie, kas nebaidās uzņemties risku. Un tādi pilnīgi noteikti ir Toms, Nauris un Pauls!

Vēl ir dažas brīvas vietas uz randiņiem! Piesakies TE!

‘’Untold Story’’ atraisīti, puiši sāk atklāt Eglītei savus neatklātos stāstus. Bet ar runāšanu vien nepietiks – puišiem priekšā dažādi uzdevumi un izaicinājumi. Nāksies gan rakstīt mīlas vēstuli, gan uzdejot valsi, kādam izdosies pat apčamdīt Eglīti. Vai Eglītei tas patiks, vai arī viņa izvēlēsies mierīgākus uzmanības apliecinājumus? Skaties ‘’Piecērt Eglītei!’’ 1. sēriju!

Šova ‘’Piecērt Eglītei!’’ ietvaros Eglīte ies uz kopā pieciem randiņiem sarunu bārā ”RŪM”. Katrā randiņā meitene tiksies ar trim puišiem, no kuriem intriģējošākajam dāvinās īsta vīra cienīgu dāvanu: smalku ‘’Fiskars’’ cirvi un aicinās uz fināla randiņu, kurā puišiem pārbaudījumus būs sagatavojuši eksperti.

Savukārt fināla labākais tiks pie iespējas baudīt fantastisku atpūtu kopā ar Eglīti smalkajā ‘’Wellton Riverside SPA Hotel’’.

”Piecērt Eglītei!” mērķis ir lauzt aizspriedumus par pirmajiem randiņiem kā neveikliem un mulsuma pilniem pasākumiem – Eglīte ar puišiem baudīs brīnišķīgu vakaru, nogaršojot kokteiļu bāra šīs vasaras piedāvājumu un izspēlējot aizraujošas spēles, kas ļaus vienam otru iepazīt tuvāk.

Šovu veido producentu kompānija ‘’Blondā cirta’’.

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM.

56 komentāri