tv3.lv

"Vēlos būt laimīga ar īsto cilvēku blakus. Slikti dzīvot es varu arī viena!" Mīlas šova Līga par attiecībām

Šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” uz randiņu ar izskatīgo Agri devās spilgtā sarkanmate Līga. Līga augstāk par visu vērtē ģimeni un tic bezgalīgai mīlestībai, tam, ka kaut kur ir viņas īstais un vienīgais. Jaunā sieviete gaida savu laimi un paziņo, ka slikti dzīvot viņa var arī viena!

2020. gada 11. novembrī 12:00

Sarunā ar portālu Skaties.lv Līga stāsta, ka pieteikšanās šovam bijusi spontāna rīta ideja, gluži kā liktenis. Viņa neierasti agri piecēlusies, lai dotos savā ik rīta skrējienā un atverot ziņas – pamanījusi reklāmu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nekautrējos, ka esmu viens. Būt brīvam nav mana izvēle.” Mīlas šova Agris joprojām meklē sirdsdāmu

Viņi viens otram teica JĀ! Ielūkojies mīlas šova dalībnieku randiņos

Līga nodomājusi, kāpēc gan nē? Un iesniegusi pieteikumu šovam. Vakarā spontānā rīcība izstāstīta draudzenēm, kuras Līgu atbalstījušas un uz otro kārtu pavadījušas līdz pat durvīm, lai šova dalībniece neizdomā aizbēgt.

Jaunā sieviete nenoliedz, ka sākumā bijušas lielas bailes, par to, kā viss izskatīsies un vai nebūs kauns. Beigu beigās viņa gan filmēšanos, gan skatīšanos izbaudījusi.

“Teikt Agrim JĀ mani motivēja sarunas, kuras raisījās brauciena laikā. Bija arī neveikli brīži, bet kopumā Agris ir lielisks puisis un man bija interesanti. Tas arī lika izvēlēties teikt JĀ. “Klikšķa” gan nebija, interesants sarunu biedrs, jautrs un atvērts cilvēks, bet īsti sajūtas par kopīgu nākotni nebija,” atklāti nosaka Līga.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Līga nenoliedz, ka ir ar Agri sazinājusies. Viņi apsprieduši šovu un pasmējušies par to, ka ziemā tiksies pie āliņģa.

“Jā, es joprojām esmu brīva, jauna un neatkarīga meitene, kurai ir iespējas virzīt savu dzīvi tādās sliedēs, kādas vien man ienāks prātā. Nebaidos no tā, ka esmu viena, es tīri labi tieku galā,” moži nosaka Līga.

Faktu, ka šova dalībniece ir bez kavaliera viņa nesauc par neveiksmi mīlestībā. Ir bijuši mirkļi, kad viņa jutusies kā septītajās debesīs, izjutusi, kā tas ir, kad reibst galva, esot otram cilvēkam blakus. Līga domā, ka katrai pasakai ir savas beigas un tad atveras jauna lapa.

“Neteikšu, ka man būtu smags raksturs vai esmu neizlēmīga. Es vienkārši vēlos būt laimīga ar īsto cilvēku blakus. Slikti dzīvot es varu arī viena,” nopietni nosaka Līga.

Šova dalībniecei ir lieliska ģimene, māsas mazie, kuri nekad neļaus skumt vai nokārt galvu. Tāpēc Līgai viņas aktīvā ikdiena neļauj izjust salauztu sirdi vai vientulību, viņa ir pozitīvi vērsta uz visu. Tas, kas notiek – notiek uz labu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es ticu bezgalīgai mīlestībai un ticu, ka kaut kur ir mans īstais un vienīgais. Mīlestība, manuprāt, ir spēja paļauties, uzticēties, sniegt sevi visu – neko neprasot atpakaļ. Varbūt tas ir muļķīgi un es esmu naiva, bet es ticu nesavtīgai mīlestībai,” paziņo Līga.

Līga jau sen nav iepazinusies ar vīriešiem. Dažādās iepazīšanās aplikācijās viņa nav aktīva, jo būtu slinkums daudz rakstīt par sevi. Ir puiši, kuri viņai raksta sociālajos tīklos. Ja Līgai ir labs noskaņojums, viņa kādam arī atbild, bet lielākoties izlasa un neatbild. Tas nav tāpēc, ka lepna vai iedomīga – vienkārši viņas ikdienas ritmā tam nav laika.

Ar šova dalībnieci jābūt drosmīgam – ja ir pievērsta viņas uzmanība un ir saņemta atbilde, tad jāaicina tikties, sarunas dzīvē raisās daudz labāk.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Jaunā sieviete sev līdzās vēlas gan miesā, gan garā spēcīgu vīrieti, kurš ir gatavs uz trakulībām un noteikti negrib garlaicīgu dzīvi.

“Vēlos izlēmīgu, spēcīgu vīrieti, kurš mani dzird, jūt un vēlas izprast. Man nederēs cilvēks, kurs manis dēļ nav gatavs naktī atbraukt, ja man ir skumji vai savākt mani no draudzenēm, kur esmu aizsēdējusies. Man noteikti nederēs ballētājs, kurš izvēlēsies ballīti, nevis pavadīt laiku ar mani,” tā Līga.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Līga ir diezgan romantiska, tā kā vakariņas sveču gaismā pie skaistas mūzikas un masāžu no viņas puisis var sagaidīt. Šova dalībniecei patīk pārsteigt ar negaidīto – aizvest izrotāt mežā eglīti dzīvniekiem – Ziemassvētku cepurītēs ar termosu, kurā ir silta tēja. Neiztikt bez SPA vakariem vai romantiskiem vakariem viesnīcā.

“Esmu apdomīgais tips. Bija laiks, kad nebiju un aidā uz visu jauno, trako. Piedāvājums dzīvot kopā, ja “tauriņi” bija vēderā, saņēma atbildi – jā, labi! Tagad tas ir jāizvērtē, kuru katru savā dzīvē laist iekšā netaisos,” atklāj Līga.

Brīvā laika Līgai ir maz, jo viņa strādā divos darbos, bet, kad parādās kāds mirklis, tas tiek pavadīts kopā ar ģimeni. Kopā tiek gatavots ēst, skatīts kino, rīkoti izbraukumi vai vienkārši spēlētas spēles.

“Man vajag aktīvu cilvēku, kurš būtu ar mieru piedalīties manās avantūrās – teiksim, iet peldēt aukstā ūdenī oktobrī,” smejas Līga.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm