Video: “Balss maskā” priekšnesums, kas “līdz asariņai” aizkustināja Samantu Tīnu

11 komentāri
Video: “Balss maskā” priekšnesums, kas “līdz asariņai” aizkustināja Samantu Tīnu

Muzikālā šova “Balss maskā” piektajā raidījumā uz skatuves kāpa astoņas pašmāju slavenības, tērpušās fantastiskās maskās, kas ļauj noslēpt viņu identitāti, un izpildīja savas mīļākās mīlas dziesmas, kā arī detektīviem un skatītājiem atklāja ko jaunu par sevi.

Par ”Balss maskā” otrās sezonas intriģējošāko dalībnieku un lielāko mīklu detektīviem kļuvis Taurenis, un iepriekšējos raidījumos četrotne daudz spekulēja, vai zem maskas slēpjas sieviete vai vīrietis.

Mīlas dziesmu koncertā Taurenis izpildīja kompozīciju ”Memory”, un Samanta Tīna, kura jau no sākuma bijusi pārliecināta, ka tā ir dāma, sajūsmā cēlās kājās un neslēpa saviļņojumu: ”Bija ārkārtīgi skaists priekšnesums, mani tik ļoti aizkustināja – tā, ka līdz asariņai.”

Tāpat Samanta atklāja, ka Taurenis ir viņas mīļākā maska.

Savukārt Baiba Sipeniece-Gavare aizvien neizslēdza iespēju, ka zem maskas slēpjas vīrietis: ”Es pieļauju, ka Sergejs Jēgers tas varētu būt”.

”Es vairāk sāku domāt, ka varbūt tā ir meiča,” atzina Krivenchy, kurš iepriekš minējumos bija nosliecies par labu stiprajam dzimumam.

Kā domā tu?

11 komentāri